HavaHaber’in medya sponsoru olduğu Deniz Teknolojileri Semineri başlıyor

featured

HavaHaber’in de sponsoru olduğu Deniz Teknolojileri Semineri 8 Aralık’ta başlıyor.  Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından hazırlanan seminer Davutpaşa Tarihi Hamam’da gerçekleştirilecek. Herkesin katılımını açık olan seminerin sonunda sertifikalar dağıtılacak.

Resim

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından yapılan etkinlik duyurusu şu şekilde:

“Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu ve Gemi ve Denizcilik Kulübü olarak Deniz Teknolojileri Semineri etkinliğimiz için gün sayıyoruz.

8 Aralık 2023 tarihinde ortak bir şekilde düzenlediğimiz Deniz Teknolojileri Semineri’nde sektörden yetkin konuşmacılarla bir araya gelerek bu alandaki son gelişmeleri öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Davutpaşa Tarihi Hamam’da gerçekleştireceğimiz etkinliğe katılarak Deniz Teknolojileri alanındaki firmaların projeleri ve ürünleri hakkında bilgi alabilir, alanlarında uzman konuklara istediğiniz soruları yöneltebilir, iş sektörünü daha yakından tanıyabilir ve çekilişlere katılarak etkinliğimize özel sürpriz hediyelerden yararlanabilirsiniz. Deniz Teknolojileri Semineri etkinliğimiz herkesin katılımına açık, ücretsiz ve sertifikalıdır.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
HavaHaber’in medya sponsoru olduğu Deniz Teknolojileri Semineri başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir