Hava-İş’ten kabin memurlarıyla ilgili önemli açıklama

featured
Üniformalar, THY'nin Türk kültüründeki birçok klasik detaydan esinlenilerek ortaya çıkarıldı

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş) yer görevine geçirilen personelin tekrar uçuş görevine dönmelerine ilişkin protokolün imzalandığını duyurdu.

Hava İş’ten yapılan açıklamada 2017-2018 yıllarında uçuş görevinden alınarak yer görevi verilen personel ile ilgili yoğun talep geldiği ve bu talep dooğrultusunda THY ile protokol imzalandığını açıkladı.

İşte Hava İş’in açıklaması

Değerli Üyelerimiz;

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 2017-2018 yıllarında yer görevine geçmiş kabin personelinin uçuş görevine dönmelerini sağlayacak protokol imzalanmıştır.

Bu protokol ile birlikte bahsi geçen yıllarda yer görevine geçen kabin personeli üyelerimiz bir kereye mahsus olarak kabindeki görevlerine dönebileceklerdir.

İmzalanan protokol ekte sunulmuş olup bu protokol kapsamındaki personelin talepleri şirket tarafından protokolün duyurulması itibariyle toplanacaktır.

Hava-İş ailesi olarak söz verdiğimiz gibi siz değerli üyelerimizin haklarını savunmaya ve yeni kazanımlar elde etmeye devam edeceğiz. Yapılan protokolün hayırlı olmasını diler, uçuş görevine dönecek üyelerimize emniyetli uçuşlar dileriz.

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş)

PROTOKOLE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Hava-İş’ten kabin memurlarıyla ilgili önemli açıklama

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir