Havayolları

Hangi havayolu şirketleri seferlerini SAW’a aktardı

Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na taşınma sırasında 10’dan fazla havayolu şirketi İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen’e kaydırdı

Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na taşınma sırasında 10’dan fazla havayolu şirketi İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen’e kaydırdı. Şirketler, taşınmanın ardından seferlerini İstanbul Havalimanı’na yapacak. Bu şirketlerin başında Cidde merkezli Saudia Havayolları geliyor. Şirket Airbus A330 ile yaptığı üç seferini Sabiha Gökçen’e kaydırdı.

HANGİ ŞİRKETLERİ KAPSIYOR

Katar Havayolları da Boeing 777 tipi uçaklarla yaptığı iki seferini SAW’a kaydırdı. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates Boeing 777 ile yaptığı iki seferini, Lübnan merkezli Middle East Airlines Airbus A330 ile A320 iki seferini, Kuveyt Havayolları Boeing 777 ile 1 seferini, İranlı Mahan Air Airbus A310 ile düzenlediği 1 seferini, yine BAE merkezli Etihad Airbus A321 ile düzenlediği 1 seferini, Ürdün’ün bayrak taşıyıcı şirketi Ürdün Kraliyet Havayolları Airbus ve Embraer 190 ile düzenlediği 2 seferini Azerbaycan Havayolları da Airbus ile düzenlediği 2 seferini Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydırdı. Şirketler, taşınmanın ardından seferlerini İstanbul Havalimanı’na yapacak.

BAĞLANTILI HABER:   Air Canada’nın Madrid uçağı geri döndü!
Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı