Gol Havayolları’na ait bir Boeing 737-800 tipi uçak asfalta saplandı

Brezilya'nın önde gelen havayolu şirketlerinden Gol Havayolları'na ait bir Boeing 737-800 tipi uçak, São Paulo'nun güneyinde bulunan Congonhas Havalimanı'nda taksi sırasında yaşanan olayla gündeme geldi.

featured

Brezilya’nın önde gelen havayolu şirketlerinden Gol Havayolları’na ait bir Boeing 737-800 tipi uçak, São Paulo’nun güneyinde bulunan Congonhas Havalimanı’nda taksi sırasında yaşanan olayla gündeme geldi. Uçak, Vitoria’ya yapılacak bir sefer için taksi yaptığı sırada asfalta saplanarak hareket edemez hale geldi.

Olayın ardından, uçağın kalkışının iptal edildiği duyuruldu. Neyse ki, yaşanan olayda herhangi bir yaralanma olmazken, uçaktaki tüm yolcular güvenli bir şekilde tahliye edilerek terminal binasına yönlendirildi. Gol Havayolları yetkilileri, uçağın çekildiğini ve gerekli teknik incelemelerin başlatıldığını belirtti.

Havayolu şirketi, müşterilerine güvenli ve sorunsuz seyahat deneyimi sağlama konusundaki önceliğini vurgularken, olası nedenlere dair ayrıntılı bir inceleme başlatıldığı bilgisini paylaştı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Gol Havayolları’na ait bir Boeing 737-800 tipi uçak asfalta saplandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir