Geç Kalan Yolcu Aprona Girerek Uçağı Durdurmaya Çalıştı

featured

İrlanda’nın başkenti Dublin’de aprona girerek hareket halindeki uçağın arkasından koşan ve pilota kendisini beklemesi için bağıran bir yolcu gözaltına alındı. Olay bu sabah yerel saat ile 7.00’de yaşandı. Şahıs havalimanı karakoluna daha sonra tutulduğu Ballymun Garda İstasyonu’na götürüldü. Dublin Havaalanı sözcüsü “Bir erkek ve kadın yolcu, bu sabah  Ryanair Amsterdam  uçuşuna geç kaldı ve uçak kapatıldıktan sonra biniş kapısına geldi. Erkek son derece heyecanlıydı” ifadesini kullandı.

20’li yaşlarında yolcu. Ryanair’in Amsterdam uçağını kaçırdı ve terminal binasının kapılarına vurarak uçağın bekletilmesini söyledi. Personelin şaşkın bakışları arasında aprona girdi ve uçağın arkasında koşmaya başladı. Polis memurları, adı açıklanmayan adamı, yere yatırarak durdurdu. Uçak, 21 dakika gecikmeli olarak kalktı.

Dublin Havalianı sözcüsü, “Bir kadın ve bir erkek yolcu, bu sabah Ryanair’in Amsterdam uçağına geç kaldı. Bu yolcular, çıkış salonuna kapılar kapandıktan sonra geldi. Ryanair personeliyle konuşan yolculardan erkek olanı sinirlenip kapılara vurmaya başladı ve aprona girerek uçağı durdurmaya çalıştı” dedi.

Ryanair sözcüsü “Dublin Havalimanı’nda polis kapalı olan biniş kapısında güvenliği ihlal eden bir kişiyi gözaltına aldı. Şimdi olay polise aittir” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Geç Kalan Yolcu Aprona Girerek Uçağı Durdurmaya Çalıştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir