Gambiya Milli Takımı’nın uçağında şok olay! Bazı futbolcular bayıldı…

featured

Afrika Uluslar Kupası için turnuvanın ev sahipliği yapacak Fildişi Sahili’ne gitmek üzere yola çıkan Gambiya Milli Takımı’nın uçağında şok bir olay yaşandı. İşte detaylar…

Beşiktaş’ın 31 yaşındaki stoperi Omar Colley ve Ankaragücü’nün 29 yaşındaki forveti Ali Sowe’un da yer aldığı Gambiya Milli Takımı kafilesini, Afrika Uluslar Kupası için Fildişi Sahili’ne götürmek üzere yola çıkan uçakta şok bir olay yaşandı.

Bazı futbolcular baygınlık geçirdi

Yolculuk sırasında uçağın ufak olmasından kaynaklandığı belirtilen oksijen yetersizliği nedeniyle bazı futbolcuların baygınlık geçirdiği ileri sürüldü.

Kafile ülkesine geri döndü

Afrika Uluslar Kupası C Grubu’nda ilk maçında 15 Ocak Pazartesi Senegal ile karşılaşacak olan Gambiya Milli Takımı’nı taşıyan uçağın yaşananların ardından Gambiya’ya döndüğü belirtildi.

Beşiktaş’tan uçak açıklaması… Oyuncumuzun sağlık durumu iyi

Beşiktaş da Gambiya Milli Takımı’nın Afrika Kupası için yaptığı uçak yolculuğunda uçağın boyutu nedeniyle yaşanan oksijen eksikliğinden etkilenen futbolcusu Omar Colley için açıklama yaptı.

Açıklamada şunlar kaydedildi: “Gambiya Milli Takımı’nın Afrika Kupası için yaptığı uçak yolculuğunda uçağın boyutu nedeniyle yaşanan oksijen eksikliğinden etkilenen futbolcumuz Omar Colley ve Gambiya Milli Takımı kafilesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Futbolcumuzla temas sağlanmış, kendisinin ve takım arkadaşlarının sağlığının iyi olduğu öğrenilmiştir.

Saygılarımızla.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Gambiya Milli Takımı’nın uçağında şok olay! Bazı futbolcular bayıldı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir