Galatasaray’dan Kuwait Airways ile sponsorluk açıklaması

featured
service

Kuwait Airways ile sponsorluk anlaşması imzalayacağı öne sürülen Galatasaray, konuya ilişkin ilk kez resmi bir açıklama yaptı.

Sarı-kırmızılılar çıkan iddialar hakkında, “Uluslararası havayolu firması Kuwait Airways ile olan görüşmelerimiz henüz başlangıç noktasındadır. Yönetimimizin benimsediği şeffaflık ilkeleri çerçevesinde kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.” ifadelerine yer verdi.

Galatasaray’ın, Kuwait Airways ile sponsorluk anlaşması imzalayacağı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Sarı-kırmızılılar basındaki iddiaların artmasının ardından açıklama yaptı.

“İŞ BİRLİKLER ÜZERİNE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEKTEYİZ”

Sarı-kırmızılıların yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana gerek mevcut iş ortaklarımızla ilişkilerimizi güçlendirme yönünde, gerekse yeni iş birlikler üzerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu çerçevede çeşitli kurumlarla farklı aşamalara gelmiş çalışmalarımız devam etmektedir.

“KUWAIT AIRWAYS İLE GÖRÜŞMELERİMİZ HENÜZ BAŞLANGIÇ NOKTASINDA”

Uluslararası havayolu firması Kuwait Airways ile olan görüşmelerimiz henüz başlangıç noktasındadır. Yönetimimizin benimsediği şeffaflık ilkeleri çerçevesinde kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

5 YIL İÇİN 80 MİLYON DOLAR İDDİASI

Kuveyt Devlet Fonu heyetiyle Galatasaray Yönetimi arasında yapıldığı iddia edilen görüşmede, fona bağlı Kuveyt Havayolları’nın (Kuwait Airways), stat isim sporsorluğunun masaya yatırıldığı ortaya atılmıştı.

Bu sponsorluk karşılığında Galatasaray stat çevresindeki reklam işleri de dahil olmak üzere, 5 yıllığına toplam 80 milyon Dolar’lık (1.3 milyar TL) bir gelir elde edeceği öne sürülmüştü.

1
kalp
Kalp
2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Galatasaray’dan Kuwait Airways ile sponsorluk açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.