Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘teknoloji’ yanıtı: İthal elemanlarını al Baykar’a git

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023'e" programında açıklamalarda bulundu. "Yabancı ekonomi komiserinin konuşmasını, 'Millet teknoloji görsün' diye pazarlamak komiklik değil, cahillik alametidir" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İthal elemanlarını al yanına Baykar'a git, Baykar'ı görün. Bakalım bu ithal elemanların beyinleri ne kadar çalışıyor, gelsinler orada görsünler" ifadelerini kullandı.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023’e” programında açıklamalarda bulundu. “Yabancı ekonomi komiserinin konuşmasını, ‘Millet teknoloji görsün’ diye pazarlamak komiklik değil, cahillik alametidir” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İthal elemanlarını al yanına Baykar’a git, Baykar’ı görün. Bakalım bu ithal elemanların beyinleri ne kadar çalışıyor, gelsinler orada görsünler” ifadelerini kullandı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“KENDİNİ BİLMEYEN DÜNYAYA KENDİNİ TANITABİLİR Mİ?”

İthal elemanlarını al yanına Baykar’a git, Baykar’ı görün. Şimdi de yenisi geliyor. İnşallah Kızıl Elma’yı görsünler. Bir ay içerisinde Kızıl Elma’da havalanırsa, olay farklı bir yere gitmiş olacak. Bu bir komplekstir. Aşağılık kompleksi. Kendini bilmeyen dünyaya kendini tanıtabilir mi? Bunların dünyada neyi nasıl yöneteceğinden haberi yok. Yetkin olmadığı halde İngiltere’deki lobilerle görüşmeyi eleştiren sen kendin gidip Londra piyasalarında dolaşıyorsun. Benim milletim bundan sonra da yol vermeyecektir. Samsun’a gelmesini tavsiye ederdim. Tesisleri görsün, kendisini güncellesin. Türkiye’ye yabancıların gözüyle bakmayı bırakır. Arkası karanlık ithal danışmanlardan medet ummak yerine bu toprağın yetiştirdiği değerlerden ilham alır.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘teknoloji’ yanıtı: İthal elemanlarını al Baykar’a git

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir