Gündem

En İyi First Class ödülü Emirates’in

Emirates Havayolu, 2019 TripAdvisor Travelers’ Choice® ödüllerinde, En iyi First Class Ödülünü alırken aynı zamanda Ortadoğu’daki En İyi Business Class, Ortadoğu’daki En İyi First Class ve Yolcuların Tercih Ettiği Ortadoğu’daki En İyi Havayolu ödüllerinin de sahibi oldu

Emirates Havayolu, 2019 TripAdvisor Travelers’ Choice® ödüllerinde, En iyi First Class Ödülünü alırken aynı zamanda Ortadoğu’daki En İyi Business Class, Ortadoğu’daki En İyi First Class ve Yolcuların Tercih Ettiği Ortadoğu’daki En İyi Havayolu ödüllerinin de sahibi oldu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates, Havayolu Şirketlerini değerlendiren 2019 TripAdvisor Travelers’ Choice® ödüllerinde, En İyi First Class ödülünü kazandı. Şirket ayrıca, Ortadoğu’daki En İyi Business Class, Ortadoğu’daki En İyi First Class ödüllerini ve Seyahat severlerin Tercih Ettiği Ortadoğu’daki En İyi Havayolu Onur Ödülü’nü aldı.

TripAdvisor, kendi uygulaması üzerinden uçarak seyahatlerini gerçekleştiren kişilere, 12 ay boyunca uyguladığı anket ile dünyadaki en iyi ulaşım şirketlerini ödüllendirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu