Emirates’ten çocuklara süpriz!

featured

Emirates Havayolu, sadece yetişkin yolcuların değil, okul öncesi ve okul çağındaki çocukların da keyifli bir yolculuk gerçekleştirmesi için, sunduğu yeniliklere devam ediyor. Havayolu, Emirates Fly with Me oyuncak koleksiyonu ve Lonely Planet Kids aktivite çantaları ile uçaklarında yolculuk yapan minik yolculara benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor.

Yeni oyuncaklar, geçen yıl yapılan sosyal medya yarışmasında yolculardan en çok oy alan dört karakterden oluşuyor. Son üç yılda Emirates’in uçuşlarında oyuncak olarak yer alan 17 karakter arasında, yeni ürünler için seçilen en iyi dört karakter; Aslan Lewis, Panda Peek U, Penguen Ernie ve Fil Savanna… Yeni koleksiyon, tüm uçuşlarda ve uçaklardaki tüm sınıflarda yerlerini aldı.

Uçakta aile deneyimi

Yeni koleksiyon, kısa uçuşlarda iki yaşına kadar olan bebeklere yönelik titreşimli bir pelüş oyuncağı da içeriyor. Bu sevimli yol arkadaşı, ayrıca bebek arabasına takılabiliyor. Emirates, bu sene özellikle 3-6 yaş arasındaki çocuklara yönelik yeni bir ürün gamı daha tanıttı. Bu yaş grubundaki çocuklara, uçuş sırasında kendilerini meşgul edecek bulmaca, oyun ve çıkartma içeren bir seyahat çantası veren Emirates, uzun süreli uçuşlarda, bebeklere, battaniye olarak da kullanılabilen pelüş oyuncak verirken, yaşı daha büyük olan çocuklara ise, içinde aktivite setleri olan bir pelüş sırt çantası sunuyor.

Emirates, 7 ila 12 yaş arasındaki çocuklara, dünyada daha çok şey keşfetmeleri için ilham vermek üzere, sevilen Fly with Me Lonely Planet Kids aktivite çantalarını da takdim etmeye devam ediyor. Nostaljik ürünlere benzeyen, teması seyahat olan, Emirates için özel olarak tasarlanmış eğitici seyahat kitapları ve aktivite setleri ile dolu bu çantalarda, dünya ile ilgili inanılmaz bilgiler, çocukların yaratıcılıklarını kullanmalarına yarayan el işi ürünler, şehirlerin resmedildiği daha birçok ürün bulunuyor.

Ayrıca uçakta, 3 ila 8 yaş arasındaki çocuklar için, bulmacalar ve aktiviteler içeren Fly with Me dergisi de bulunuyor.

Bebekleri ile seyahat eden aileler, bebeklere özel bir hediye paketinin de sahibi oluyor. Bu pakette, Emirates’in ikonik Little Traveller karakterlerinin yanı sıra, rahat bir seyahat için gerekli olan tulum, kaşık, bebek el bezleri, alt değiştirme minderi, bebek bezi, pişik kremi ve bebek bezi çantası gibi ürünler bulunuyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Emirates’ten çocuklara süpriz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir