Emirates ve Airlink Ortak Uçuş Anlaşması İle Ortaklıklarını Büyütüyor

featured

Mevcut ortaklıklarını tek taraflı ortak uçuş anlaşmasıyla genişlettiklerini duyuran Emirates ve Airlink, bu anlaşmayla yolculara, Güney Afrika’ya geliş ve gidiş uçuşlarında 40’tan fazla yurtiçi ve bölgesel uçuşla 12 Afrika ülkesindeki noktalara kolay erişim imkanı sunuyor.

Uzun süreli ortaklık da güçleniyor

Geniş çaptaki ortak uçuşlar ile Emirates yolcuları, Afrika’da başka hiçbir havayolunun sunamadığı ulaşım imkanları elde ederken, Emirates’in South African Airways ile arasındaki uzun süreli ortaklık da güçleniyor.

Bu hamle, Emirates’in Güney Afrika uçuşlarına devam etmesi ve Johannesburg, Cape Town ve Durban noktaları üzerinden daha fazla erişim imkanı sunmak üzere operasyonlarını artırmasıyla birlikte geldi.

Emirates ile Airlink’in yeni ortak uçuş anlaşmasının sağladığı ulaşım imkanları ile yolcular, rekabetçi ücretler, birleştirilmiş biletler ve iki havayolunun ortak sunduğu seferler sayesinde kesintisiz bagaj transferi imkanlarından faydalanabilecek.

Güney Afrika’ya seyahat eden yolcular, artık Johannesburg, Cape Town ve Durban’dan, Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit, Kimberley, Skukuza, Pietermaritzburg, Richards Bay, Sishen, Mthatha ve Port Elizabeth gibi yurt içi noktaların yanı sıra, aralarında Afrika’nın güneyindeki Gaborone, Kasane, Vilanculos, Lubumbashi, Dar es Salaam, Entebbe, Maseru, Antananarivo, Pemba, Tete, Maun, Victoria Falls, Walvis Bay, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo ve Livingstone’un da bulunduğu pek çok diğer şehre aktarma yapabilecekler.

Emirates Havayolu Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım konuya ilişkin şu açıklamada bulundu: “Emirates ile Airlink ortaklığının genişletilmesi, iki havayolu arasındaki ilişkiyi ileriye taşıyan önemli bir adımdır. Yaptığımız yeni ortak uçuş anlaşması ile Güney Afrika ile Afrika’nın güney kesimindeki uçuş noktalarımızın daha ilerisine seyahat eden yolcularımıza sunduğumuz hizmetler ve esneklik olanaklar artmakta ve bu yolculara eşsiz tatil noktaları seçenekleri sunulmakta uyor. Güney Afrika’daki operasyonlarımızı büyütmekte kararlıyız. Airlink ile birlikte sunduğumuz kapsamlı seyahat fırsatları ile de yerel seyahat ve turizm endüstrisinin hızlı bir toparlanma sürecine girmesine yardımcı olacağımızı umuyoruz.”

Adnan Kazım sözlerine şöyle devam etti: “Airlink ile yaptığımız ortak uçuş anlaşması, South African Airways ile olan değerli ortaklığımızı tamamlar nitelikte, ki bu ortaklığı havayolu tekrar faaliyete geçtiğinde, sonra sürdürmeyi arzu ediyoruz.”

Airlink İcra Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Rodger Foster ise şunları söyledi: “Bu heyecan verici gelişme Airlink için çok büyük bir kazanımdır. Emirates Havayolunun Güney Afrika ortağı olarak bizi seçmesi ayrıcalığına erişmekten memnuniyet ve onur duyuyoruz. Bütün kaynak pazarlarımızda hizmet veren Emirates ile birlikte, Airlink’in Afrika’nın güneyindeki geniş destinasyon ağının tümüne hayati önemdeki hava erişimini sağlıyor ve Afrika’yı dünyaya, dünyayı da Afrika’ya bağlayan son derece gerekli ulaşım imkanları sunuyoruz. Pandeminin ve pandemiyle gelen kapanma ve seyahat kısıtlamalarının en sert etkilediği sektörler turizm ve hava taşımacılığı oldu. Aşılamanın dünya çapında genişlemesiyle, bastırılmış seyahat taleplerinin aktif hale geleceğini ve daha fazla yolcunun Airlink’in seyahat hizmeti sunduğu özel noktaları ziyaret etmek isteyeceğini bekliyoruz.”

Yolcular iki havayoluyla yapacakları seyahatler için de emirates.com.tr adresinden online veya yerel seyahat acentelerinden rezervasyon yapabilir.

Emirates, Güney Afrika’daki operasyonlarını arttırdı. Havayolu, küresel ağını yeniden kurmaya ve yolcularına sunduğu, 120 küresel noktadan Dubai’ye ve Dubai üzerinden ulaşım imkanı sağlayarak pazardaki talebi yeniden canlandırmaya güvenle istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Havayolu ayrıca, Airlink gibi havayolu ortaklarıyla güçlü ilişkiler kurarak, ve yolcularına daha fazla ulaşım seçenekleri ve iyi bir deneyim yaşatarak Güney Afrika ve Afrika’nın Güneyinde varlığını artırmayı sürdürüyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Emirates ve Airlink Ortak Uçuş Anlaşması İle Ortaklıklarını Büyütüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir