1. Haberler
  2. Uzay
  3. Elon Musk’ın hayatı dizi oluyor

Elon Musk’ın hayatı dizi oluyor

featured

Uzay taşımacılığı ve araştırma şirketi SpaceX’in kurucusu Elon Musk hakkında dizi hazırlanıyor. Dizinin yapımcısı da Hollywood’un ünlü aktörü Channing Tatum.

NTV’de yer alan habere göre HBO kanalı, SpaceX’in kurucusu, dahi milyarder mühendis Elon Musk ile ilgili dizi hazırlıyor.

SpaceX adı verilen dizinin yapımcılığını Hollywood’un ünlü aktörlerinden Channing Tatum üstleniyor.

Musk’ın SpaceX şirketini merkeze alacak olan dizi, altı bölümden oluşacak.

Dizi, özel olarak finanse edilen uzay araştırma şirketine ve mayıs ayında Falcon 9 roketinin SpaceX’in Uluslararası Uzay İstasyonu’na fırlatılmasına odaklanacak.

Variety’nin haberine göre 49 yaşındaki Musk projenin bir parçası değil. Dizi, Ashlee Vance’nin Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future adlı kitabını temel alacak.

Dizinin oyuncu kadrosu ve çekim tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Yapımcı Channing Tatum’un dizide oyuncu olarak rol alıp almayacağı da belirsiz.

40 yaşındaki ünlü aktör Channing Tatum, dizinin tek yapımcısı değil. HBO Films’in önceki başkanı Len Amato, Tatum’un yapım şirketi Free Association’dan Reid Carolin ve Peter Kiernan ile Doug Jung ve yazar Ashlee Vance de projenin yapımcılığını üstleniyor.

Dough Jung aynı zamanda SpaceX dizisinin senaryosunu kaleme alıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Elon Musk’ın hayatı dizi oluyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir