Efsane boksör Mike Tyson uçakta yolcu yumrukladı! İşte o anlar

Boks tarihinin en iyilerinden biri olarak gösterilen Mike Tyson bu kez ring dışında birini yumrukladı. Uçakta hayranıyla fotoğraf çektiren Tyson, rahatsız edici tavırları nedeniyle hayranına daha sonra saldırdı. Başka bir yolcu tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde Tyson'ın herkesin önünde hayranına acımasızca attığı yumruklar yer alıyor.

Dünyaca ünlü eski boksör Mike Tyson, uçak yolculuğu yapmak üzereyken kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranının talebini geri çevirmedi. Ancak yolcunun kendisini rahatsız etmeyi sürdürmesi, 55 yaşındaki efsaneyi çileden çıkardı

Boks dünyasının olaylı ismi Mike Tyson, yine bir skandalla gündeme geldi. Efsane boksör, uçak yolculuğu sırasında arkasında oturan bir hayranının kendisini sıkboğaz etmesi nedeniyle öfke patlaması yaşadı.

San Francisco Uluslararası Havalimanı’ndan Florida’ya seyahat etmek üzere uçağa binen Tyson, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını önce reddetmedi. Ancak arkasında oturan bir hayranının kendisini rahatsız etmeye devam etmesi üzerine Tyson çılgına döndü. 55 yaşındaki Tyson’ın tüm uyarılarına rağmen efsane ismin arkasından bir şeyler söylemeye devam eden yolcu, bir anda kendisini yumrukların hedefinde buldu.

“SADECE İMZA İSTİYORDU…”

Görüntülerde Tyson’ın bir kişiyi seri şekilde yumrukladığı açık şekilde yer alırken, onu durdurmaya çalışan kişinin “Hey Mike! Kes şunu” diye bağırdığı duyuruldu. Videoyu çeken kişi “Oğlum Mike Tyson tarafından dövüldü. Evet, kafayı yedi. Sadece imza istiyordu. Ne olduğunu anlamadık” ifadelerini kullandı.

‘SARHOŞTU VE TYSON’I KIŞKIRTTI’

Eski ağır sıklet dünya şampiyonuna yakın kaynaklar, yolcunun son derece sarhoş olduğunu ve Tyson’ı kışkırtmaya çalıştığını söyledi. Görgü tanıkları, olayın ardından Mike Tyson’ın uçaktan indiğini belirtti. Yumruklanan ve yüzü kanlar içinde kalan yolcu tedavi altına alındıktan sonra polis tarafından ifadesine başvuruldu.

1
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Efsane boksör Mike Tyson uçakta yolcu yumrukladı! İşte o anlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir