easyJet, Almanya’nın 3 şehrinden Antalya ve İzmir’e uçuş başlatıyor

featured

İngiliz tur operatörü ve hava yolu easyJet, Almanya’nın 3 şehrinden Antalya ve İzmir’e uçuş başlatıyor.

İngiltere’nin önce gelen hava yolu ve tur operatörü easyJet’in 2024 Türkiye uçuş programı belli olmaya başladı. Birmingham-Dalaman uçuşlarına 4 Nisan’a başlayacak olan şirket, mayıs sonundan itibaren hafta da 3 sefer yapacak. Bu hattaki uçuşları daha önce sadece B2B satışlara açan şirket, yeni sezonda münferit koltuk satışı da yapacak.

Şirketin Bristol-Dalaman uçuşları ise haziranda başlayacak ve haftanın 7 günü olarak icra edilecek. Geçen yıl azaltılan Liverpool-Dalaman uçuşları ise temmuz itibariyle yeniden haftada 5 sefere çıkarılacak. Liverpool-İzmir uçuşlarını da satışa açan şirket, bu güzergahta hafta bir uçuş yapacak.

Turizmgüncel’de yer alan habere göre; easyJet 2024 sezonunda Almanya-Türkiye arasında üç yeni hat açıyor. Bunlardan biri 3 Nisan’da başlayacak ve haftada iki frekans olarak yapılacak olan Berlin-İzmir, ikincisi 2 Nisan’da başlayacak ve haftada 2 frekans olarak yapılacak olan Berlin-Antalya ve üçüncüsü de 2 Mart’ta başlayacak ve yine haftada 2 uçuş olarak yapılacak olan Basel-Antalya uçuşu.

easyJet’in 18 Mart’ta yeniden başlayacak olan Birmingham-Antalya uçuşları da münferit satışlara açıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
easyJet, Almanya’nın 3 şehrinden Antalya ve İzmir’e uçuş başlatıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir