DO&CO Delta Airlines ile anlaştı

featured

DO & CO, dünyanın en büyük Amerikan havayolu şirketi Delta Airlines ile 10 yıl süreli ikram hizmetleri sözleşmesi imzaladı.

1380 uçağa sahip ve Amerika’da 4 ana merkezi bulunan Delta Havayolları, Detroit’ten günde yaklaşık 400 uçuş gerçekleştiriyor.

DO & CO, Mart 2021 tarihinden itibaren, önümüzdeki 10 yıl boyunca, Delta Havayolları’nın Detroit’teki tek merkezi İkram Tedarikçisi olarak, tüm kısa ve uzun mesafeli uçuşlarında hizmet verecek.

Delta Havayolları şu anda tüm havayolu şirketleri arasında, toplam satış gelirlerinde, dünyanın 1 numaralı havayolu şirketi konumunda.

Sektör lideri global ağı, 50’den fazla ülkede 300’den fazla destinasyona ulaştı ve yılda yaklaşık 200 milyon yolcuya hizmet veriyor.

Delta, Londra-Heathrow, Los Angeles, New York-JFK, Atlanta, Detroit, Boston, Mexico City, Minneapolis/St. Paul, LaGuardia, Paris-Charles De Gaulle, Salt Lake City, São Paulo, Seattle, Seul-Incheon ve Tokyo’da önemli havaalanı merkezleri işletiyor.

DO&CO, benzersiz gurme ikram uzmanlığı ile uçak içi müşteri deneyimini iyileştirme vizyonunda Delta Havayolları’nı destekleyecek. DO & CO tarafından sağlanan “Gurme Deneyimi” Delta’nın ayrıcalıklı konumu güçlendirerek, şirketin birinci sınıf bir havayolu olarak itibarını artırmasına katkıda bulunacak.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
DO&CO Delta Airlines ile anlaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir