Delta Havayolları Uçağında Klima Arızası: Yolcular ve Kabin Görevlisi Bayıldı

ABD'de Las Vegas'tan Atlanta'ya gidecek olan Delta Havayolları uçağı pistte 4 saat bekleyince kliması çalışmayan uçakta yolcular ve kabin görevlisi bayıldı.

featured

ABD’de Las Vegas’tan Atlanta’ya gidecek olan Delta Havayolları uçağı pistte 4 saat bekleyince kliması çalışmayan uçakta yolcular ve kabin görevlisi bayıldı. 44 derece sıcaklıkta klimaların çalışmaması sonucu en az 5 yolcu ve 1 kabin görevlisi fenalaştı.

Olayın medyada yer almasının ardından Delta Havayolları, yolculardan özür dileyerek para iadesi gerçekleştirdi ve yolcular bir sonraki gün Atlanta’ya uçtu.

ABD’de Las Vegas’tan Atlanta’ya gidecek olan Delta Havayolları uçağı pistte 4 saat bekleyince olanlar oldu. Kliması çalışmayan uçakta yolcular ve kabin görevlisi bayıldı.

4 SAAT PİSTTE BEKLEDİLER

ABD’de skandal bir olay yaşandı. Las Vegas’tan Atlanta’ya gidecek olan Delta Havayolları uçağı bir türlü kalkış yapamadı. Pistte kalkış yapmak için 4 saat bekleyen uçakta yolcular fenalaşmaya başladı.

YOLCULAR BAYILDI

44 derece sıcaklıkta klimalar da çalışmayınca en az 5 yolcu ve 1 kabin görevlisi bayıldı. Olayın medyada yer almasının ardından hava yolu şirketine tepkiler çığ gibi büyüdü.

ŞİRKET PARA İADESİ YAPTI

Delta, yolculardan özür dileyerek para iadesi gerçekleştirdi. Yolcular bir sonraki gün Atlanta’ya uçtu.

0
mutlu
Mutlu
1
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Delta Havayolları Uçağında Klima Arızası: Yolcular ve Kabin Görevlisi Bayıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir