Dassault Systèmes, Farnborough International Airshow’da Yepyeni bir Sürdürülebilir İnovasyon Çağı Başlatıyor

featured

Dassault Systèmes, 18 Temmuz 2022’de Farnborough, İngiltere’de başlayan ve halen devam eden Farnborough International Airshow’da havacılık ve savunma endüstrisinin dönüşümünde 3DEXPERIENCE platformunun merkezi rolünü sergiliyor.

Günümüzde havacılık endüstrisi; düşük karbonlu havacılığın ilerlemesini, çevik üretimi, savunma alanında modernizasyonu, yeni uzay inovasyonlarının hızlanmasını ve iş gücünün becerilerinin genişletilmesini bir gereklilik olarak karşımıza çıkarıyor. Dassault Systèmes standını ziyaret eden katılımcılar tüm bu zorlu endüstri koşullarında 3DEXPERIENCE platformunun getirdiği çözümleri yakından inceleme fırsatı buluyor. Sürdürülebilir inovasyon çağını şekillendiren Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu, sağladığı bütünleşik ortamda tüm paydaşları tek bir sanal ikiz deneyiminde buluşturuyor.

Dassault Systèmes Havacılık ve Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı David Ziegler de fuar süresince pek çok önemli konu hakkında son gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak. David Ziegler; Dünya yörüngesinde bulunan ve sayısı giderek artan uyduların yönetimi, savunma için birbirine bağlı bağımsız sistemler geliştirilmesi, ticari havacılığın hidrojene dönüştürülmesi, kentsel hava hareketliliğinin gelişimi nedeniyle gökyüzünü yeniden keşfetmenin önemi ve pazar ihtiyaçlarını karşılayacak oranda üretim yapılması gibi konular hakkında önemli bakış açıları sunacak.

Fuarda, 3DEXPERIENCE platformunun havacılık endüstrisinin dönüşümü üzerindeki etkisi Airbus, Boeing ve Dassault Aviation gibi sektör liderlerinden; Boom Supersonic, Vertical Aerospace gibi son dönemde öne çıkan inovatif firmalara kadar birçok platform müşterisi aracılığıyla da görülebilecek.

Dassault Systèmes, 40 yıldır tamamen dijital olarak tasarlanan ve geliştirilen ilk uçaktan, eVTOL’ler, dronlar ve güneş enerjili uçuşlardaki gelişmelere kadar endüstrinin en büyük teknolojik başarılarının katalizörü ve kolaylaştırıcısı olmaya devam ediyor. Günümüzde “endüstri rönesansı” olarak tabir ettiği süreci çözümleriyle yönlendiren Dassault Systèmes’in yazılımı yeni endüstri sektörleri yaratmak ve mevcut olanları dönüştürmek için kullanılıyor. Özellikle çevresel etkilere, yaşlanan iş gücüne, dinamik piyasa koşullarına ve artan sistem karmaşıklığına yönelik çözümleriyle öne çıkıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Dassault Systèmes, Farnborough International Airshow’da Yepyeni bir Sürdürülebilir İnovasyon Çağı Başlatıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir