1. Haberler
  2. Corendon
  3. Corendon yan koltuğu ücret karşılığında boş bırakacak

Corendon yan koltuğu ücret karşılığında boş bırakacak

featured

Corendon Airlines, Türkiye havacılık sektöründe yine bir ilke imza atarak yolcularına yanlarında yer alan boş koltuğu uygun fiyatla rezerve etme imkânı sunuyor.

“İkili Koltuk/Double Seat” hizmeti özellikle pandemi döneminde konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi isteyen yolcuları hedefliyor.

Daha fazla boş alan, daha ferah bir uçuş deneyimi sunan ikili koltuk hizmeti, uçakla seyahatte yeni bir anlayışa işaret ediyor. Seyahat ederken rahat ve güvenli bir ortam arayan yolcular için geliştirilmiş hizmette ikinci koltuk daha uygun bir fiyattan satın alınabiliyor. İkili koltuk satın alabilme imkanı, Corendon Airlines’ın tüm hatlarında geçerli olmak üzere satışa sunuldu. Yanınızdaki boş koltuğu 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın almak için www.corendonairlines.com’u veya yetkili seyahat acentelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Corendon Airlines, bir yandan dijital kanallarındaki müşteri deneyimini iyileştirmek için yatırım yaparken bir yandan da uçak içi hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor.

 

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Corendon yan koltuğu ücret karşılığında boş bırakacak
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir