Corendon Hollanda’da Hedef Büyüttü

featured

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Hollanda’nın Utrect Turizm Fuarı’nda gerçekleştirilen açıklamalarda, şirketin Hollanda pazarında yüzde 15-20 oranında bir artış beklediğini dile getirdi.

Hollanda’nın ev sahipliğinde düzenlenen Vakantiebeurs Utrect Turizm Fuarı kapılarını açtı. Fuar, 14 Ocak tarihine kadar devam edecek ve Türkiye, etkileyici bir 200 metrekarelik stant ile bu önemli etkinlikte yer alacak.

Fuarda, Türkiye eksenli 25’ten fazla firmanın katılım sağladığı belirlendi. Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, fuara katılım ve sektördeki güncel durumla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Karaer, 2024’te uçak kapasitelerini yüzde 15 artırdıklarını açıklarken, “Türkiye’ye olan ilgide belirgin bir artış gözlüyoruz. Ön rezervasyonlarda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 45’lik bir artış söz konusu. Ancak geçen yıl yaşanan fiyat şoku nedeniyle talep biraz durmuştu. Ancak bu şokun etkisi şu anda atlatılmış durumda. Eğer bu yıl ciddi bir sorun yaşanmazsa yüzde 15-20’lik bir artış bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Karaer ayrıca, Türkiye dahil 15 ülkeye 900 bin koltuk ayırdıklarını belirterek, bunun 3’te birinden fazlasını Türkiye’ye, geri kalanını ise diğer 14 ülkeye planladıklarını aktardı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Corendon Hollanda’da Hedef Büyüttü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir