Corendon Hava Yolları Brüksel-Alanya arasında hava köprüsü kurulacak

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) adına fuara katılan Adriana Johanna Lamers, Corendon'un bu yıl Brüksel'den Alanya-Gazipaşa Havalimanı'na haftada 6 uçuş gerçekleştireceğini duyurdu.

featured

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) adına fuara katılan Adriana Johanna Lamers, Corendon’un bu yıl Brüksel’den Alanya-Gazipaşa Havalimanı’na haftada 6 uçuş gerçekleştireceğini duyurdu.

Alanya’nın turizm potansiyeli, Avrupa’nın önemli turizm fuarlarından biri olan Salon Des Vacances’ta Brüksel’de tanıtıldı. Türkiye’nin turizm açısından önde gelen bölgelerinden biri olan Alanya, dünyanın dört bir yanındaki turizm profesyonellerine tanıtılmaya devam ediyor. Bu yıl 1-4 Şubat tarihleri arasında düzenlenen fuar, binlerce turizm uzmanını bir araya getirdi.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) adına fuara katılan Adriana Johanna Lamers, Corendon’un bu yıl Brüksel’den Alanya-Gazipaşa Havalimanı’na haftada 6 uçuş gerçekleştireceğini duyurdu. Lamers, fuarın, Brüksel’deki çiftçi grevi gibi olayların etkisini gösterdiğini ancak buna rağmen Alanya ve Antalya bölgesindeki doluluk oranlarının işletmecileri memnun ettiğini belirtti. Birçok işletmenin erken rezervasyon hedeflerine ulaştığını ve hatta aştığını vurguladı.

Salon Des Vacances fuarında en büyük alanlardan biri Corendon’a aitti ve firma sadece Türkiye’den 20 otel grubuna ev sahipliği yaptı. Lamers, Corendon’un 2024 sezonunda haftada 6 uçuşla Brüksel’den Gazipasa-Alanya Havalimanı’na uçuşlarını artıracağı haberiyle Alanya için güzel bir gelişme olduğunu belirtti. Bu haberin, bölgenin uluslararası alanda daha fazla tanınmasına ve tercih edilen bir tatil destinasyonu olarak konumunun güçlenmesine katkı sağlayacağını dile getirdi.

Lamers, özellikle Belçikalıların Türkiye hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunu, özellikle sadece Fransızca konuşan kesimin aşılmış engeller olduğunu vurguladı. Bu nedenle, fuar boyunca bölgelerinin ve ülkelerinin her kesime tanıtılması için çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Corendon Hava Yolları Brüksel-Alanya arasında hava köprüsü kurulacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir