Corendon, Almanya’daki Acentelerini Ağırladı

featured

Corendon Airlines, Almanya’da faaliyet gösteren Türk ve Alman seyahat acenteleriniCorendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in ev sahipliğinde gerçekleşen iki özel davette ağırladı. 11 Eylül akşamı Friedrichshafen’de, 12 Eylül akşamı Nürnberg’de düzenlenen akşam yemeklerinde seyahat acenteleriyle bir araya gelen Karaer, Corendon Airlines’ın 2020 yaz sezonunda hizmete girecek yeni uçuş rotalarını ve hedeflerini de aktardı. Organizasyonların her ikisinde de Hollanda’da doğan Türkiye kökenli ödüllü caz sanatçısı Karsu da sahne alarak Türkiye’nin tanıtımına önemli bir katkıda bulundu. 2016’da Hollanda’nın en önemli ödülü Edison World/Jazz’ı almaya hak kazanan genç sanatçı Alman seyircilerden de büyük beğeni aldı.

Corendon Airlines yöneticilerinin de hazır bulunduğu davetlerde konuşan Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, şunları söyledi: “Almanya’daki 6. yılımızı kutlarken yeni başarılara emin adımlarla yürüyoruz. 2014 yılında girdiğimiz, Almanya pazarında başarılı operasyonlar yürüterek kendimize haklı bir yer ediniyoruz. Önümüzdeki sezonda base ve destinasyon sayımızı artıracak ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. 2019/20 kış ve 2020 yaz sezonlarında Friedrichshafen’den Antalya, Heraklion (Girit), Rodos ve Hurghada’ya uçacağız. Böylece Bodensee Bölgesi´nin güneşi özleyen tatilcilerini yaz ve kış sezonu boyunca en iyi hizmetle tatil bölgelerine ulaştırıyor olacağız.

Nürnberg’de ise 28 Eylül 2019’da 1 uçağımızı base ederek kış operasyonlarına başlayacağız. Kış sezonu boyunca Nürnberg’den Antalya, Kanarya Adaları, Hurghada gibi 3 tane “kış güneşi” destinasyonuna uçuş planladık. 2020 yazı itibariyle base uçak sayımızı 2’ye çıkartarak haftada 52 uçuş düzenleyeceğiz. Özetle, yaz sezonu boyunca Nürnberg meydanı için 470 bin koltuk satışa sunmuş olacağız. Özellikle yaz döneminde, her güne planladığımız Antalya ve Palma De Mallorca uçuşları dikkat çeken destinasyonlarımız.. Nürnberg ve çevresinde yaşayan Türk vatandaşlarımızın Anadolu’ya ulaşmasını kolaylaştırmak için de İzmir, Adana, Trabzon, Ankara’ya direk uçuşlar düzenliyoruz.

Bu yeni operasyonlarımızla Almanya pazarındaki 7. sezonumuzda koltuk sayımızı iki kat artırarak 3 milyona çıkarıyoruz. Almanya’nın 22 şehrinin yanı sıra Avusturya ve İsviçre’ye de sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile bu pazarlardaki etkin havayolları arasına girmeyi hedefliyoruz.”

Corendon Airlines’ın 2020 Yaz sezonunda Friedrichshafen ve Nürnberg için uçuş planlaması ise şu şekilde:

Friedrichshafen Kış Programı:

Hurghada: Cuma

Antalya: Pazar

Friedrichshafen Yaz Programı:

Heraklion: Pazartesi ve Cuma

Rodos: Çarşamba ve Pazar

Hurghada: Cuma

Antalya: Salı, Çarşamba ve Pazar

Nürnberg Kış Programı:

Fuerteventura: Cuma, Pazar

Las Palmas: Çarşamba, Cumartesi

Tenerife: Perşembe, Pazar

Hurghada: Salı, Cuma

Antalya: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi

Nürnberg Yaz Programı:

Heraklion : Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar

Kos: Salı ve Pazar

Rodos: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma

Hanya: Salı ve Cuma

Fuerteventura: Perşembe ve Pazar

Las Palmas: Çarşamba ve Cumartesi

Palma de Mallorca: Her gün

Tenerife: Cuma

Lanzarote: Pazar

Ibiza: Perşembe ve Cumartesi

Olbia: Pazartesi ve Cumartesi

Lamezia Terme : Cumartesi

Hurgada: Salı ve Cuma

Telaviv: Salı

Antalya: Her gün

İzmir: Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi

Alanya-Gazipaşa: Cuma

Dalaman: Cumartesi

Bodrum: Pazartesi ve Pazar

Trabzon: Çarşamba

Adana: Pazartesi

Ankara: Salı

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Corendon, Almanya’daki Acentelerini Ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir