Beşiktaş, tarihi bir sponsorluk anlaşması için Qatar Airways ile temasa geçti

Beşiktaş'ın tarihi bir sponsorluk anlaşması için Qatar Airways ile temasa geçtiği iddia edildi.

featured

Beşiktaş’ın tarihi bir sponsorluk anlaşması için Qatar Airways ile temasa geçtiği iddia edildi.

Beşiktaş’ın tarihi bir sponsorluk anlaşması için Qatar Airways ile temasa geçtiği iddia edildi. Başkan Ahmet Nur Çebi, seneliği 50 milyon Dolar’dan 5 yıllık bir sözleşmeye imza attırmaya çalışıyor. Eğer anlaşma gerçekleşirse Beşiktaş, 250 milyon Dolar kazanacak.

Fanatik’te yer alan habere göre; Kara Kartal, tarihi sponsorluk anlaşması için Qatar Airways ile temasa geçti. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin bizzat yönettiği görüşmelerde konuşulan rakamlar eğer gerçekleşirse Siyah-Beyazlılar, dev bir gelirin sahibi olacak. 5 yıllık sponsorluk anlaşması için yıllık talep edilen miktar 50 milyon Dolar.

Çebi, Qatar Airways’in CEO’su Akbar Al Baker ile temaslarını sürdürüyor. Anlaşma imzalanması halinde Beşiktaş, Türkiye’nin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atmış olacak.

Tarafların el sıkışması halinde Siyah Beyazlı ekibin, 5 yıl içerisinde kazanacağı ücret 250 milyon Dolar olacak. Sponsorluk anlaşması, stat ismini kapsayacak. Katar merkezli global havayolu şirketi, 100’ün üstünde uçak filosu ve uçuş noktası İle dünyanın önde gelen havayolu şirketleri arasında yer alıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Beşiktaş, tarihi bir sponsorluk anlaşması için Qatar Airways ile temasa geçti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir