1. Haberler
  2. Savunma Sanayi
  3. Bayraktar TB3, 4. Rampa Kalkış Testini Başarıyla Tamamladı

Bayraktar TB3, 4. Rampa Kalkış Testini Başarıyla Tamamladı

Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar TB3, 4. Rampa Kalkış Testi'ni başarıyla geçerek toplamda 57 testi tamamladı.

featured

Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar TB3, 4. Rampa Kalkış Testi’ni başarıyla geçerek toplamda 57 testi tamamladı. Test sürecine dair görüntüler, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Milli SİHA Bayraktar TB3, 4. Rampa Kalkış Testi’ni başarıyla tamamladı. Çeşitli irtifalarda başarısına yenilerini ekleyen Bayraktar TB3 Toplam 57 test yaptı.

Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen silahlı insansız hava aracı Bayraktar TB3’ün test süreci başarıyla devam ediyor. İlk uçuşunu Cumhuriyetin 100. yılına armağan olarak 27 Ekim 2023 tarihinde yaptıktan sonra çeşitli irtifalarda başarısını başarıyla sürdürüyor. Bayraktar TB3 4. Rampa Kalkış Testi’ni de başarıyla tamamladı. Bayraktar TB3 toplam 57 test yaptı. Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, test görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

1
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Bayraktar TB3, 4. Rampa Kalkış Testini Başarıyla Tamamladı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir