Atlas Global

AtlasGlobal İstanbul Havalimanı’na nasıl taşınacak?

İstanbul Havalimanı'na büyük taşınma öncesi havayolu şirketleri yolcularını uyarıyor. AtlasGlobal taşınmanın başlayacağı 5 Nisan'da Atatürk Havalimanı'ndaki tüm uçuşlarını iptal edecek. Yeni seferler ise 6 Nisan 19.00'da İstanbul Havalima'nında başlayacak.

İstanbul Havalimanı’na büyük taşınma öncesi havayolu şirketleri yolcularını uyarıyor. AtlasGlobal taşınmanın başlayacağı 5 Nisan’da Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarını iptal edecek. Yeni seferler ise 6 Nisan 19.00’da İstanbul Havalimanı’nda başlayacak. Atlas Global’in internet sitesinde şu bilgiler yer alıyor.

 

Taşınma sebebiyle Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarımız 5 Nisan 2019 saat 19:00’da sona erecek ve 6 Nisan 2019 saat 19:00 itibarıyla İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir. Yenilenen uçuşlarınız için değişiklik ve iade işlemleri aşağıdaki şartlarda yapılabilmektedir:

  • Web sitemiz, mobil uygulamalarımız, tablet ve mobil sitemiz üzerinden satın alınan biletler için;
   İptal/iade (kesintisiz iptal) işlemleri yine bu kanallar üzerinden yapılabilir. Değişiklik işlemleri +90 850 222 00 00 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla orijinal bilet tarihinin 14 gün öncesine veya 14 gün sonrasına kadar olan tarihler için aynı kabinde olması koşuluyla müsait olan seferlere fiyat farksız/cezasız yapılabilir.
  • Çağrı Merkezimizden satın alınan biletler için;
   İptal/iade (kesintisiz iptal) ve değişiklik işlemleri +90 850 222 00 00 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla orijinal bilet tarihinin 14 gün öncesine veya 14 gün sonrasına kadar olan tarihler için aynı kabinde olması koşuluyla müsait olan seferlere fiyat farksız/cezasız yaptırılabilir.
 • Acente Aracılığıyla satın alınan biletler için;
  Biletleme işlemlerini acente aracılığıyla gerçekleştirmiş olan yolcularımızın iptal/iade (kesintisiz iptal) ve değişiklik işlemleri için ilgili acente ile iletişime geçmesi gerekmektedir. İlgili acente üzerinden orijinal bilet tarihinin 14 gün öncesine veya 14 gün sonrasına kadar olan tarihler için aynı kabinde olması koşuluyla müsait olan seferlere fiyat farksız/cezasız yaptırılabilir.
Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı