Arka bahçelerine Tom Cruise indi

featured

Coventry Havalimanı’nın kapalı olması, İngiliz bir aileye hayatlarının en güzel gününü yaşattı. Havalimanının kapalı olması sebebiyle, “VIP bir yolcu helikopterinin” arka bahçelerine inmesine izin veren aile helikopterden ünlü Hollywood yıldızı Tom Cruise’un indiğini görünce şaşkına döndü.

İngiltere’nin Baginton kasabasında yaşayan Alison Webb, Warwickshire’daki evinin bahçesini, “Toplantısına geç kalan bir VIP’nin helikopterinin inmesine kullanması” için istek gelince hiç beklemeden “evet” yanıtını verdi.

BBC’ye yaşadıklarını anlatan Webb, “Çocukların bahçemize bir helikopter indiğini görmesi onlar için çok havalı olur diye düşünüyordum. Fakat helikopterden kanlı canlı Tom Cruise’un inmesi herkesi şaşkına çevirdi” dedi.

Webb yaşadıklarını anlatırken, “Hemen çocuklarımın yanına gitti ve sohbet ettiler. Sonra yanıma geldi ve dirseklerimizle tokalaştık ve bize çok teşekkür etti. Daha sonra eğer istersek çocuklarla birlikte kısa bir helikopter turu önerdi. Biz de çocuklar ve arkadaşlarıyla, onun pilotu sayesinde helikoptere bindik. Çok harika bir gün oldu. Gerçek dışıydı ve halen bunun yaşandığına inanamıyorum” ifadesini kullandı.

Görevimiz Tehlike serisinin yıldızının, serinin yeni filmleri için İngiltere’de olduğu kaydedildi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Arka bahçelerine Tom Cruise indi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir