Ankara’da F-4 savaş uçağının parçası açık otoparka düştü: 3 araçta hasar var

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait F-4 savaş uçağının bir parçasının Ankara'da Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'na (TPAO) ait açık otoparka düştüğünü bildirdi. Olayda can kaybı veya yaralanan olmadığı öğrenildi.

YouTube video

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ait F-4 savaş uçağının bir parçasının Ankara’da Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’na (TPAO) ait açık otoparka düştüğünü bildirdi. Olayda can kaybı veya yaralanan olmadığı öğrenildi.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir otoparka uçak parçası düştü.

Yakıt tankı olduğu iddia edilen parça 3 araca isabet etti.

Araçlarda maddi hasar oluştu. Olayla ilgili incelemeler devam ediyor.

Ankara’da savaş uçağına ait yakıt tankı düştü. Milli Savunma Bakanlığı F-4 savaş uçağına ait tankı düştüğünü açıkladı. Yakıt tankı Ankara’da bir otoparkta bulunan 3 aracın üzerine düştü. Şans eseri olayda yaralanan olmadı. F-4 savaş uçağı ise emniyetli bir şekilde Eskişehir’deki üssüne geri döndü.

Milli Savunma Bakanlığı’nın olayla ilgili açıklaması:

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

Milli Savunma Bakanlığı’ndan (MSB) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait F-4 savaş uçağının bir parçası, Ankara semalarında uçuşu esnasında bilinmeyen bir sebeple TPAO’ya ait açık bir otoparka düşmüştür. Uçak emniyetli bir şekilde Eskişehir meydana iniş yapmıştır. Olayda can kaybı ve yaralı bulunmamaktadır.”

0
mutlu
Mutlu
4
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ankara’da F-4 savaş uçağının parçası açık otoparka düştü: 3 araçta hasar var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir