Anadolujet’ten 299 TL’ye Uçma Fırsatı

Türk Hava Yolları'nın alt markası Anadolujet de kış dönemine özel kampanya yaptı.

featured

Türkiye’de uçak şirketleri tarafından kış aylarına doğru girilirken ucuza bilet kampanyaları duyurulmaya devam ediliyor. Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet de kış dönemine özel kampanya yaptı.

Anadolujet dev kampanya yaptı! Uçak bileti 299 TL’den satılacak işte bu tarihlerde almalısınız – Türkiye’de uçak şirketleri tarafından kış aylarına doğru girilirken ucuza bilet kampanyaları duyurulmaya devam ediliyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde THY tarafından düzenlenen kampanya sonrasında yurt içi tüm uçuşlarda indirim yapılmıştı. Bir kampanya da bugün erken saatlerde Anadolujet tarafından geldi.

Anadolujet resmi internet sitesinde “AnadoluJet’in 299 TL’den başlayan erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!” başlığı ile yayınlanan kampanyada şu ifadelere yer verildi:

“AnadoluJet’in 299 TL’den başlayan yurt içi erken rezervasyon kampanyası ile biletinizi hemen alın, Türkiye’nin doğal güzelliklerini keşfederken, sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirebileceğiniz tatilinizi avantajlı fiyatlarla planlayın.”

Anadolujet üzerinden 299 TL bilet kampanyasının detayları çok merak edildi. Buna göre ise bilet alma tarihleri 11 – 12 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi.

299 TL’ye rezervasyon yapılacak olan biletler;

6 Şubat – 9 Nisan 2023 tarihleri arasında yer alacak uçuşlar adına geçerlidir.

Kampanya tüm satış kanallarında geçerlidir.

Kampanya doğrultusunda web ve mobil uygulamalar üzerinden satın alınacak olan biletlerde tüm vergiler dahil tek yön uçuşlar;

Standart paket 299 TL
ExtraJet paket 389 TL
KonforJet paket 399 TL
fiyattan satın alınacak.

Kampanya için Anadolujet 96 bin 500 koltuk sayısı açıklandı.

“Ekstra Koltuk” hizmetine ait seçimler kampanya kapsamı dışındadır.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Anadolujet’ten 299 TL’ye Uçma Fırsatı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir