1. Haberler
  2. AJET
  3. AnadoluJet’in 47. sefer nokası Bulgaristan’ın Başkenti Sofya oldu

AnadoluJet’in 47. sefer nokası Bulgaristan’ın Başkenti Sofya oldu

featured

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, yurt dışı uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı marka, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’yı 22 Mayıs tarihi itibarıyla uçuş ağına ekleyerek uçtuğu uluslararası nokta sayısını 47’ye çıkardı. Sofya Havalimanı’ndan Akdeniz’in tatil cenneti Antalya’ya icra edilecek uçuşlar ile AnadoluJet misafirleri, Anadolu’nun eşsiz güzellikteki tatil bölgesine seyahat etme imkânı bulacak.

22 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Sofya Havalimanı – Antalya arasında karşılıklı gerçekleşen uçuşlar haftanın 2 günü (çarşamba ve cumartesi) icra edilecek. Seferler, Sofya Havalimanı’ndan saat 13.45’te, Antalya Havalimanı’ndan ise saat 11.00’de düzenlenecek.

Yemyeşil ormanları ve mavi bayraklı plajlarıyla Türkiye’nin en gözde destinasyonlarından biri olan Antalya, sahip olduğu bu güzelliklerin yanı sıra kültürel mirasıyla da gezginlerin ilgisini çekiyor.

AnadoluJet misafirleri, 31 Mart 2022 tarihine kadar satın alacakları biletlerde cezasız değişiklik hakkına da sahipler. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır.
Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

AnadoluJet filosunda 36 uçak var

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, hâlihazırda 36 uçaklık filosu ile 43 havalimanında faaliyet göstermekte. 11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren bayrak taşıyıcı havayolunun başarılı markası AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet verecek.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AnadoluJet’in 47. sefer nokası Bulgaristan’ın Başkenti Sofya oldu
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir