Anadolujet’e yeni hat ve frekanslar geliyor… Bolat: Anadolujet’in kapasitesini yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Anadolujet olarak Ankara'da büyümeye devam edeceklerini ifade ederek, “2023’te yeni hatlar ve ilave frekanslarla 2022 kapasitesini yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” dedi.

featured
Berkay Gedik

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Anadolujet olarak Ankara’da büyümeye devam edeceklerini ifade ederek, “2023’te yeni hatlar ve ilave frekanslarla 2022 kapasitesini yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” dedi.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat, 2023 yılında Anadolujet’in büyümü hedefleri hakkında sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

“2023’TE FİLODA YENİ JENERASYON NEO VE MAX UÇAKLARI OLACAK”

Uçak filosunun yarısının yeni jenerasyon Airbus A321 Neo ve Boeing 737 Max tipi uçaklarından oluşacağını açıklayan Bolat yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“AnadoluJet Ankara’da büyümeye devam edecek. 2023’te yeni hatlar ve ilave frekanslarla 2022 kapasitesini yüzde 50 arttırmayı hedefliyoruz. Filonun yarısı da yeni jenerasyon Neo ve Max uçakları olacak. Yeni uçakların yanında yerde de konforunu yükseltmeye devam ediyoruz. Ankara’da CIP salonumuzun yanındaki dinlenme odalarını da yeniledik.”

2
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
4
sinirli
Sinirli
Anadolujet’e yeni hat ve frekanslar geliyor… Bolat: Anadolujet’in kapasitesini yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir