1. Haberler
  2. AJET
  3. AnadoluJet, Yurtdışındaki 7 Noktayı Daha Türkiye’nin Turizm Merkezlerine Bağlıyor

AnadoluJet, Yurtdışındaki 7 Noktayı Daha Türkiye’nin Turizm Merkezlerine Bağlıyor

featured

Türk Hava Yolları’nın prestijli markası AnadoluJet, bu yaz sezonunda düzenleyeceği operasyonlar kapsamında yedi yeni noktaya daha uçuş başlatıyor. Bayrak taşıyıcı, Nisan ayı itibarıyla Türkiye’nin gözde şehirleri İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bodrum’dan yurtdışında yedi noktaya daha uçmaya başlayacak ve bu noktalara toplam 31 frekans haftalık sefer düzenleyecek.

Başarılı markanın uçuş ağına yeni katılan noktalar ile Antalya’dan Birmingham’a 4, Frankfurt’a 7, İstanbul’dan (SAW) Bergamo’ya 7, Budapeşte’ye 3, Bodrum’dan Stockholm’e 1, Ankara’dan Brüksel’e 3 ve İzmir’den Beyrut’a 3 frekans haftalık uçuş gerçekleştirilecek. Yurtdışı uçuşlarına 2020 yılı itibarıyla başlayan AnadoluJet, bu yaz gerçekleştireceği tüm turizm odaklı uçuşlarda ise 39 noktadan Akdeniz ve Ege’deki tatil noktalarına haftalık 248 frekans uçuşla turist taşıyacak.

Avrupa ve Asya’nın buluşma noktasında eşsiz güzellikleriyle unutulmaz anılar vadeden Türkiye, sahip olduğu coğrafi konum, kültürel birikim ve kozmopolitliğiyle tarih boyunca yerli ve yabancı turistin ilgi odağı olmuştur. AnadoluJet, başlattığı turizm hamlesiyle bu ilgiyi ülke turizmine kazandırmayı hedefliyor.

AnadoluJet misafirleri, 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Temmuz 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır. Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AnadoluJet, Yurtdışındaki 7 Noktayı Daha Türkiye’nin Turizm Merkezlerine Bağlıyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir