AnadoluJet uçağı rötar yaptı; yolcular isyan etti!

featured

Türk Hava Yolları’nın düşük maliyetli taşımacılık yapan alt markası AnadoluJet’e ait uçağın saatlerce rötar yapması sonucu yolcular isyan etti.

AnadoluJet’in İstanbul-Malatya seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında bir yolcu rahatsızlanınca, uçuş rötar yaptı. Yaşanan duruma bir de uçuş ekiplerinin uçuş saati dolduğu için yeni ekip tahsis edilince, saatlerce uçakta bekleyen yolcular isyan etti.

Edinilen bilgiye göre, AnadoluJet’in bugün saat 18.45’te İstanbul Sabiha Gökçen’den Malatya’ya gerçekleştireceği TK7324 sefer sayılı tarifeli uçağında yolcu alımı yapıldıktan sonra, kabin içerisindeki yolculardan biri rahatsızlandı. Bunun üzerine uçağa sağlık ekipleri çağırıldı. Akabinde uçağa gelen sağlıkçılar hastaya müdahalede bulundu.

4 SAAT SONRA HAVALANABİLDİ

Bu sırada tarifeli seferde rötar yaşandı. Gecikme süresinin artmasıyla birlikte uçuş ekiplerinin uçuş süresi dolması üzerine bu kez uçağa yeni ekip tahsis edildi. Böylece tarifeli seferde yaşanan gecikmenin süresi daha da uzadı. Uçuşları rötara giren yolcular ise, saatlerce uçak içerisinde beklemek zorunda kalınca, duruma isyan etti.

Yaklaşık 4 saat rötar yapan Malatya uçağı saat 22:50’de Malatya’ya gitmek üzere havalandı. Tarifeli olarak 20:20’de Malatya’ya iniş yapması planlanan TK7324 sefer sayılı uçak, rötar nedeniyle 00:30’da Malatya’ya teker koydu.

Kaynak: AirportHaber

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AnadoluJet uçağı rötar yaptı; yolcular isyan etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir