AnadoluJet, İstanbul (Sabiha Gökçen)-Roma Uçuşlarına Başladı

featured

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, Anadolu’yu dünyaya bağlama hedefleri doğrultusunda uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Başarılı marka, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İtalya’nın başkenti Roma’ya uçuşlara başladı.

26 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla İstanbul Sabiha GökçenHavalimanı ve Roma Fiumicino Havalimanı arasında karşılıklıgerçekleşecek uçuşlar haftanın her günü icra edilecek. Bu yenihatla birlikte AnadoluJet ’in İstanbul Sabiha Gökçen’den yurt dışına uçtuğu nokta sayısı 38’e yükseldi. Halihazırda İtalya’ya haftalık 7 frekans sefer düzenleyen AnadoluJet, Roma uçuşları ile birlikte haftalık frekans sayısını 14’e çıkarmış oldu.

İtalya’nın en büyük şehri olma özelliğiyle ön plana çıkanRoma, tarihteki önemli medeniyetlere de ev sahipliği yapmış kadim bir kent. Günümüze dek özenle korunmuş antik yapılarının yanı sıra, ziyaretçi akınına uğrayan meydanlarındaki heykeller ve çeşmeler, kenti yaşayan bir sanat müzesine dönüştürüyor. Roma’nın tarihi güzellikleri ve zengin mutfağı AnadoluJet misafirperverliğiyle keşfedilmeyi bekliyor.

AnadoluJet ‘in İstanbul Sabiha Gökçen-Roma Fiumicinouçuşlarına dair ayrıntılı bilgiye anadolujet.com adresinden ve 0 850 333 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AnadoluJet, İstanbul (Sabiha Gökçen)-Roma Uçuşlarına Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir