1. Haberler
  2. AJET
  3. Anadolujet Avrupa uçuşları duyurusunu neden sildi?

Anadolujet Avrupa uçuşları duyurusunu neden sildi?

featured

Türk Hava Yolları’nın alt markası olan AnadoluJet, dün sosyal medya hesaplarından paylaştığı Avrupa uçuşlarıyla ilgili duyuruyu kısa bir süre sonra sildi. Duyurunun silinmesinde Avrupa Birliği’nin aldığı kararın etkili olduğu düşünülüyor.

11 HAZİRAN’DAN SEFERLERE BAŞLAYACAKTI

AnadoluJet dün akşam saatlerinde “Yeniden Buluşuyoruz, Yurt Dışı Seferlerine 11 Haziran’dan itibaren başlıyoruz” başlığıyla paylaştığı mesaj kısa süreli heyecana neden oldu. Binlerce kişinin beklediği bu habere göre, AnadoluJet 11 Haziran itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen’den Amsterdam, Brüksel, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Londra, Münih, Paris, Stuttgart ve Viyana’ya; Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Berlin, Frankfurt, Kopenhag, Paris ve Stockholm, Konya’dan da Kopenhag’a seferlere başlayacaktı.

AnadoluJet’in seferlerle ilgili paylaştığı bu açıklama internet sitesinden silindi. HavArenaMedya

AÇIKLAMA SİTEDEN KALDIRILDI

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra seferlerle ilgili olan açıklama AnadoluJet’in internet sitesinden silindi. Açıklamanın internet sitesinden neden kaldırıldığıyla ilgili şirketten bir açıklama gelmezken, bu uçuşlarla ilgili bilet satışının devam ettiği görüldü. Bu kararın Avrupa Birliği’nin açıklaması sonrası alındığı tahmin ediliyor. Hatırlanacağı üzere Avrupa Birliği 1 Temmuz’a kadar kapılarını kapatmıştı.

Hava Haber

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Anadolujet Avrupa uçuşları duyurusunu neden sildi?
Yorum Yap