AnadoluJet, Ankara – Tebriz uçuşlarına başlıyor

featured

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, tarihi yapılarıyla göz dolduran ve İran’ın en büyük şehri olma özelliğiyle ön plana çıkan Tebriz’e uçuşlara başlıyor.

31 Ekim 2021 tarihi itibarıyla Ankara ile Tebriz arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar Pazar günleri icra edilecek. Seferler, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan saat 12.50’de; Tebriz Havalimanı’ndan ise yerel saatle 16.00’da düzenlenecek.

İran’ın kuzeybatısında bir sanayi şehri olarak konumlanan Tebriz, Doğu Azerbaycan eyaletinin yönetimine de ev sahipliği yapıyor. Nüfus çoğunluğunu Azerbaycan Türklerinin oluşturduğu şehir, kültürel dokusuyla her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor.

AnadoluJet misafirleri, 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır. Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AnadoluJet, Ankara – Tebriz uçuşlarına başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir