Alman havayolu şirketi Condor okyanus ötesine çıkarma yapacak

Alman havayolu şirketi Condor'un önümüzdeki aydan itibaren okyanus ötesine adeta çıkarma yapacak. Condor, Airbus A330neo filosuyla ABD ve Kanada'daki toplam 18 destinasyona uçacak.

featured

Alman havayolu şirketi Condor’un önümüzdeki aydan itibaren okyanus ötesine adeta çıkarma yapacak. Condor, Airbus A330neo filosuyla ABD ve Kanada’daki toplam 18 destinasyona uçacak. Bu genişleme, Atlantik aşırı rotalarda şimdiye kadarki en büyük genişleme olarak kaydedildi.

Mart ayında Miami ile Frankfurt arasındaki doğrudan uçuşlar, ilk kez başlayacak olup, Avrupa ve diğer bölgelere kolay bağlantı imkanı sunacak. Ayrıca, Mayıs ayında San Antonio-Frankfurt arasındaki yeni uçuşlar hizmete girecek.

Nisan ayında Los Angeles, Vancouver, Boston, San Francisco ve Las Vegas’tan Frankfurt’a yeni servisler başlayacak. New York (JFK) ve Toronto’dan Frankfurt’a olan yıllık uçuşlar ise Nisan ayında günlük hizmete geçecek. Mayıs ayıyla birlikte ise sekiz yeni havalimanı, aralarında Calgary’nin de bulunduğu destinasyonlara eklenecek.

thumbnail
İlişkili Haber
Condor’dan Antalya atağı: 3 yeni rota ile geliyor

Condor’un bu genişleme adımı, seyahat endüstrisindeki toparlanma sürecinde yaşanan artan talebi karşılamak ve müşterilere daha fazla seyahat seçeneği sunmak amacıyla atılmış önemli bir adım olarak nitelendiriliyor. Yeni rotalar ve artan frekanslar, yolculara daha geniş bir seyahat ağı ve esneklik sağlayacak, böylece Atlantik aşırı seyahatlerdeki hareketliliği artıracak.

Condor’un bu genişleme stratejisi, Amerika ve Kanada pazarındaki varlığını güçlendirme ve hizmet ağını genişletme amacı taşıyor. Bu yeni rotaların başlamasıyla birlikte, seyahat edenlerin daha geniş bir destinasyon seçeneğiyle birlikte daha kolay ve uygun fiyatlı seyahat etme imkanı bulması bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Alman havayolu şirketi Condor okyanus ötesine çıkarma yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir