AJet’ten Yurt Dışı Uçuşlarına yüzde 20 İndirim Fırsatı

AJet’ten Yurt Dışı Uçuşlarına %20 İndirim Fırsatı: 5-7 Haziran Arasında Bilet Alın, 26 Ekim'e Kadar Uçun! Almanya, İtalya, İngiltere ve Daha Fazlası!

featured

AJet’ten Yurt Dışı Uçuşlarına %20 İndirim Fırsatı: 5-7 Haziran Arasında Bilet Alın, 26 Ekim’e Kadar Uçun! Almanya, İtalya, İngiltere ve Daha Fazlası!

Pegasus’un “bir bilet alana bir bilet bedava” kampanyasının ardından, AJet yurt dışı destinasyonlar için özel bir indirim başlattı. 5-7 Haziran’da alınan biletlerde yüzde 20 indirim fırsatı sunulacak.

AJet, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’tan yurt dışı varışlı veya yurt dışından Türkiye’ye varışlı direkt veya aktarmalı uçuşları kapsayan bir kampanya duyurdu. 5 Haziran ile 26 Ekim arasında yapılacak seyahatlerde geçerli olan bu indirimli biletler, vergiler ve harçlar dahil ücret üzerinden yüzde 20 indirimle satılacak.

Kampanya, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna-Hersek, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İtalya, Kosova, Lübnan, Macaristan, İsveç, İsviçre ve Sırbistan gibi birçok yurt dışı noktasını kapsayacak.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AJet’ten Yurt Dışı Uçuşlarına yüzde 20 İndirim Fırsatı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir