1. Haberler
 2. Kariyer - İş ilanları
 3. Ajet kabin amiri ve tecrübeli kabin memuru ilanı yayınladı

Ajet kabin amiri ve tecrübeli kabin memuru ilanı yayınladı

featured

AJET, Ankara ve Sabiha Gökçen Havalimanı için kabin amiri ve tecrübeli kabin memuru ilanı yayınladı. İşte aranan özellikleri:

Kariyer Yolculuğunuzda AJet ileYükselin!

Biz sadece bir havayolu firması değil, aynı zamanda geleceğe yön veren bir vizyonun parçasıyız. Misyonumuz; modern filomuz ve ulaşılabilir fiyatlarla seyahat etmek isteyen herkesi hedeflerine ulaştırmak ve bu süreci keyifli hale getirmektir.

 

Bizim için en değerli varlıkinsan kaynağımızdır. Bu yüzden; yetenekli, tutkulu, yeniliklere açık ve özverili bir ekip oluşturmayı hedefliyoruz. Siz de bize katılarak, dinamik bir çalışma ortamında kendinizi geliştirebilir, yaratıcı çözümler üretebilir ve sektörde bir iz bırakabilirsiniz.

Şimdi AJet ile bulutların ötesinde bir kariyer yolculuğuna çıkmanın zamanı geldi. Başvurularınızı bekliyoruz!

 

Genel Nitelikler

 • T.C. vatandaşlığına sahip olan,
 • 01/01/1979 ile 31/12/2003 tarihleri arasında doğmuş,
 • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,
 • En az lise mezuniyeti olan,
 • En az 12 ay ticari bir havayolu şirketinde kabin memurluğu tecrübesine sahip olmak
 • İyi derecede İngilizce bilen(İkinci yabancı dil tercih nedenidir),
 • Adli Sicil Kaydı ve Adli SicilArşiv Kaydı bulunmayan,
 • Daha önce THY A.O. ve THYA.O.’nun iştirak şirketlerinden fesih yoluyla ayrılmamış olan,
 • Daha önce THY A.O. veya farklı diğer kuruluşlardaki görevlerinden devamsızlık, disiplinsizlik gibi ahlak ve iyi niyet kurallarına aykırı davranış nedeniyle ayrılmamış olan,
 • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
 • 160-180 cm arası boy ve uygun boy-kilooranına sahip,
 • AJet Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing ve yara/yanık/lekebenzeri kalıcı iz bulunmayan çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

 

 

 

*Linke tıklayarak üniforma yönetmeliğine uygun hazırlanmış görselimizi inceleyebilirsiniz. Beyaz renkli bölgelerde dövme, piercing ve yara/yanık/lekebenzeri kalıcı iz bulunmaması gerekmektedir.

*Adayların “Genel Nitelikler” başlığı altında bulunan kriterleri ve üniforma yönetmeliğini göz önünde bulundurarak başvuru yaptığını kabul eder ve sorumluluğun adayda olduğunu hatırlatırız. Yönetmeliğe uymayan adayların hangi aşamasında olunduğuna bakılmaksızın süreç dışı bırakılacağını bildiririz.

*Kabin Memurluğu, üniforma kullanımı gerektiren bir meslek olup AJet’te kabin ekibi üyeleri üniforma kurallarına uygun görev yapmakla yükümlüdür.

*Bu ilan kapsamında İstanbul(SAW) üssü için alım yapılacaktır.

 

İş Tanımı

 • Şirket hedef ve politikalarına uygun olarak uçuş operasyonlarının gerçekleştirilmesine katkı sağlamak,
 • Uçuşlarımızda operasyon süresince kabinin emniyet ve güvenliğinden sorumlu olmak,
 • Yolcu ihtiyaç ve talepleri çerçevesinde hizmet sunarak yolcu memnuniyetini sağlamak.

 

Sağlık Koşulları

Değerlendirme süreçlerimizde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce (SHGM) yetkilendirilmiş Havacılık Tıp Merkezlerinden sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları talep edilecektir.

AJet işyeri hekimleri “İşe Giriş Muayenesi” sırasında (SHGM yetkili Havacılık Tıp Merkezinden verilmiş uçuşa uygun olduğuna dair rapor olsa bile) iç prosedürleri çerçevesinde ek tetkik ve muayene talep edebilir.

AJet belirlemiş olduğu işe giriş sağlık koşulları çerçevesinde (SHGM yetkili Havacılık Tıp Merkezinden verilmiş uçuşa uygun olduğuna dair rapor olsa bile) adayın işe başlatılıp başlatılmayacağına dair karar verme hakkına sahiptir.

İşe giriş muayenesi sırasında tıbbi özgeçmişi hakkında (ilaç kullanımı, ameliyat, doğumsal bozukluklar,kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları,böbrek taşı, yaralanmalar vb.) doğru beyanda bulunmak adayların sorumluluğundadır.

 

AJet, belirtilen ilan kriterlerinin karşılanmaması/eksik beyan edilmesi/yanlış beyanda bulunulması durumunda, hangi aşamada olunduğuna bakılmaksızın, süreç dışı bırakma yetkisine sahiptir. Başvuru sürecinde doğru ve ilan kriterlerine uygun başvuru yapma gerekliliğinin adayın sorumluluğunda olduğunu tekrardan hatırlatırız.

 

İLANA BAŞVUR

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ajet kabin amiri ve tecrübeli kabin memuru ilanı yayınladı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir