Airbus Helicopters’e 43 sipariş

featured

Airbus Helicopters, Heli-Expo 2019 fuarında tüm sivil ürün yelpazesi için (H125, H130, H135, H145, H160, H175 ve H225) müşterilerinden toplamda 43 sipariş aldı. Fuarda açıklanan 43 siparişin 21 adeti Airbus Helicopters’ın uzun yıllardır müşterisi olan Air Medical Group Holdings (AMGH)’ten geldi. Sipariş anlaşması, tek motorlu H125 ve çift motorlu H135 modellerini kapsıyor.

Airbus Helicopters, çift motorlu en çok satan modeli H145’in daha yüksek performans ve daha fazla konforun yanı sıra basitlik ve bağlantı kolaylığı sunan yeni versiyonu görücüye çıkardı. Yeni H145’ler, fuarda açıklanan 10 adet siparişin yanı sıra 9 adet helikopteri yenileme siparişi ile pazardaki konumunu güçlendirdi.

Airbus Helicopters CEO’su Bruno Even, “Heli-Expo, her zaman müşterilerimizle buluşmak ve onlara, bu yıl piyasaya sunduğumuz beş pervaneli H145 gibi ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikler getirmek için ne gibi çalışmalar yaptığımızı ilk elden göstermek için harika bir fırsat olmuştur. Pazarın bu çabalarımıza çok olumlu tepki gösterdiğini görmekten heyecan duyuyor ve ürünlerimize güvenen tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Airbus her gün yeni sistem ve yeni Flight Analyser veri analizi ile teslim edilecek ilk helikopter olma özelliği taşıyan CHC helikopterin en yeni modeli H175 ile dijital log kartlar gibi yeni dijital destek ve servis hizmetlerinin tanıtımını yaptı.

Kuzey Amerika’da ilk HCare Infinite anlaşması ve Birleşik Krallık, Ulusal Polis Hava Servisi (NPAS)’nin 19 helikopteri için küresel destek sözleşmesi gibi HCare destek portföyü ile de önemli anlaşmalar imzalandı.

Heli-Expo ayrıca, ABD Donanmasına helikopter pilotu eğitim programı için önerilen IFR sertifikalı Airbus H135 helikopterini güçlendirmek üzere Pratt & Whitney PW 206B3 türbin motorunun seçilmesi gibi bazı önemli ortaklık duyurularına da ev sahipliği yaptı. Airbus Helicopters, Airbus veri tabanını zenginleştirecek ve müşterilere değer sunan analitik hizmetleri bilgilendirecek veri toplama kabiliyetlerini geliştirmek için Skytrac, AMS ve Lundin Software ile de anlaşma yaptığını duyurdu.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Airbus Helicopters’e 43 sipariş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir