Ahmet Bolat’tan yeni zam açıklaması… THY DO&CO personeline seslendi.. THY DO&CO’da zam oranları ne olacak?

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile THY DO&CO personeline seslendi.

featured

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile THY DO&CO personeline seslendi.

Bolat, THY Do&Co’da zam konusunun gelecek hafta ortasına kadar kesinleşeceğini açıklarken, konuyu da yakın takip edeceğini belirtti.

İşte Bolat’ın açıklaması;

Turkish Do&Co’daki değerli arkadaşlarım, zam konusu gelecek hafta ortasına kadar kesinleşir. Her ne kadar ben yurtdışında olsam da, yakından takip edeceğim merak etmeyin. Diğer tüm iştiraklerimizde de ocak ayı zamlı olarak ödenecek. Malum TK Haziran ayında yeni bir zam daha alacak. Hem bu zam oranı hem de yeni asgari ücrete bakılarak TGS’de de Haziran ayında zam yapılacak. Antalya TK-Zirve hazırlık ve icrası, ücret artışı ve prim konularından sonra, artık rutin gündeme dönüyoruz.

Bu gece TK223 uçağımız ile Venezuela Karakas’a büyük bir heyet ile geldik. Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş’un liderliğinde, 22-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Venezuela seyahatimiz başta ülkemiz ekonomisi olmak üzere hizmet ihracatı sektörlerimiz için de son derece önem taşımaktadır. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda gerçekleşecek bu gezide farklı sektörlerden 100’e yakın iş dünyası temsilcisi yeni ticari fırsatları keşfetmek için katılıyor. Uygulanmakta olan ambargonun yavaş yavaş kalkması bekleniyor. Hatta bazı Amerikan şirketleri şimdiden çalışmalara başladılar.

Hizmet İhracatçıları Birliği HİB olarak bizler de Eğitim Hizmetleri, Yolcu ve Yük Taşımacılığı, Lojistik Hizmetler, Turizm, Müteahhitlik & Teknik Müşavirlik ve Bakım Onarım Hizmetleri sektörlerinin önde gelen temsilcilerinin katılımıyla heyette güçlü bir şekilde yerimizi aldık. Gelişecek olan Venezuela ekonomisine HİB’e üye 3700 şirketimizle katkı sağlamak üzere görüşmelerde bulunacağız. İki ülke arasındaki ilişkilerin ticari olarak da daha iyi seviyelere çıkmasını sağlayacak bu organizasyonun, ülkemiz mal ve hizmet sektörleri için hayırlı olmasını diliyorum.

Her zamanki gibi, uçuşumuzu unutulmaz yapan kaptanlarımız Veysel Yavuz Candoğan, Oğulcan Üçyıldız, Emir Uyumaz ve kabin ve FS ekibimiz Adem Avukat, Gülşah Gündüz, Yasemin Çevik, Hasan Burç Tunç, Emre Geçgel, Ümit Yaşar Akkaya, Havva Gökalp, Gizem Merve Kır, Çağrı Berk Dinç, Sevim Söylemez, Oğuzhan Özdemir, Şeyda İlgün, Gabija Mostvilaite ve Veysel Osman Aktaş’a teşekkür ediyorum.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ahmet Bolat’tan yeni zam açıklaması… THY DO&CO personeline seslendi.. THY DO&CO’da zam oranları ne olacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir