Ahmet Bolat’tan işe alımlarla ilgili önemli açıklama: Lise mezunlarına da şans verilecek

Türk Hava Yolları'nın (THY) depremzede vatandaşlar için başlattığı istihdam programı sonrası THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat'tan önemli bir açıklama geldi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat

Türk Hava Yolları’nın (THY) depremzede vatandaşlar için başlattığı istihdam programı sonrası THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’tan önemli bir açıklama geldi.

THY’den yapılan açıklamada, “Millî Bayrak Taşıyıcı Havayolu olarak ülkemizin yaşadığı büyük felaketin ardından her bir vatandaşımızın acısını derinden hissediyoruz. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza tam zamanlı çalışma fırsatı sunan Afetzede ilanına başvuruda bulunulduğu takdirde Türk Hava Yolları ailesinin değerli bir parçası olabilirsiniz” ifadeleri kullanılmıştı.

Türk Hava Yolları imaj yeniledi; İşte yeni kurumsal kimlik

LİSE MEZUNLARINA DA ŞANS TANINACAK

THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, kabin memuru alımı için hazırlıkların devam ettiğini ve depremzedelere yönelik bu alımlarda lise mezunlarına da iş imkanı sunulacağını belirtti.

Bolat yaptığı açıklamada, “Değerli arkadaşlar, önlisans mezunu hatta lise mezunu depremzede arkadaşlarımız için kabin elemanı olarak istihdam imkanı oluşturacağız. Bir iki haftaya kalmaz onun da ilanına çıkacağız. Söz verdiğimiz gibi THY ve iştirak şirketlerimiz dahil depremzede kardeşlerimiz için toplam istihdam sayımızı bin kişi olacak” dedi. (AirportHaber)

9
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
3
sinirli
Sinirli
Ahmet Bolat’tan işe alımlarla ilgili önemli açıklama: Lise mezunlarına da şans verilecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir