Ahmet Bolat, 29 Ekim mesajını paylaştı

featured

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Cumhuriyet’in 99’uncu yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Cumhuriyet’in 99’uncu yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bolat, kişisel hesabından yaptığı açıklamada, “Türk Hava Yolları ailesi olarak, her bir arkadaşımızın çabalarıyla Cumhuriyetimizin 100. yılına 1 kala rekorlarla ve ödüllerle dolu bir yıla imza attık” dedi.

“Cumhuriyetimizden 10 yaş daha genç olan ve Cumhuriyetin değerlerini her zaman kendisine rehber edinen Ortaklığımız, bugün artık dünya havacılık sektörüne yön veren aktörlerden biri hâline gelmiştir.” ifadelerini kullanan Bolat’ın mesajı şu şekilde:

“29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyetimizle birlikte aziz milletimiz bağımsızlığından hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya duyurdu. Aradan geçen 99 sene içerisinde bu irademizden taviz vermeden geleceğimize güvenle bakıyor, önümüze koyduğumuz hedefler doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Cumhuriyetimizden 10 yaş daha genç olan ve Cumhuriyetin değerlerini her zaman kendisine rehber edinen Ortaklığımız, bugün artık dünya havacılık sektörüne yön veren aktörlerden biri hâline gelmiştir.

Sivil havacılık tarihinin gördüğü en büyük kriz olan pandemi boyunca özveri ve fedakârlıklarla, aile olmanın bilinciyle birbirine kenetlenen Türk Hava Yolları ailesi olarak, her bir arkadaşımızın çabalarıyla Cumhuriyetimizin 100. yılına 1 kala rekorlarla ve ödüllerle dolu bir yıla imza attık.

Cumhuriyeti kurma iradesini gösteren milletimizin heyecanından beslenen Millî Bayrak Taşıyıcı markamız, kuruluşundan itibaren hedeflerini ve değerlerini ülkemizin hedefleriyle ve değerleriyle eşitlemiştir. Bugün de hedeflerimizi bu vizyonla belirliyor, ülkemize katkı sağlamak ve milletimizi gururlandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu vesileyle, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle yâd ediyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ahmet Bolat, 29 Ekim mesajını paylaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir