Aeroflot, St. Petersburg’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşlarına başlayacak

Rusya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu Aeroflot, St. Petersburg'dan İstanbul ve Antalya'ya uçuşların başlayacağını açıkladı.

featured

Rusya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu Aeroflot, St. Petersburg’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşların başlayacağını açıkladı. Yapılacak yeni uçuşlarla, rotadaki fiyatların büyük oranda düşeceği belirtiliyor.

Rusya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu Aeroflot, 16 Aralıktan itibaren St. Petersburg’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşların başlayacağını duyurdu.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) tarafından yapılan açıklamaya göre Aralık ayında Pegasus ve Türk Hava Yolları tarafından St. Petersburg’dan İstanbul ve Antalya’ya yapılan uçuşlarının gidiş-dönüş bilet fiyatları 72-79 bin ruble arasında değişirken Aeroflot ile İstanbul’a 52,8 bin, Antalya’ya ise 54,2 bin ruble olacak.

Direkt uçuşlar İstanbul’a Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 kez, Antalya’ya ise Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 3 kez Boeing 737-800 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Aeroflot, St. Petersburg’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşlarına başlayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir