Aeroflot sonbahar-kış sezonuyla ilgili uçuş programını açıkladı… Listede Antalya’da var

Rusya'nın ulusal havayolu şirketi Aeroflot sonbahar-kış sezonuyla ilgili uçuş programını açıkladı. Listede Antalya'da var.

featured

Rusya’nın ulusal havayolu şirketi Aeroflot sonbahar-kış sezonuyla ilgili uçuş programını açıkladı. Listede Antalya’da var.

Aeroflot sonbahar-kış tarifesinde 190 noktaya uçacak.

Koltuk kapasitesinde yüzde 15’lik artış

Böylece havayolunun güzergah ağı geçen yılın aynı sezonuna göre yüzde 10, taşıma kapasitesi ise yüzde 15 artacak.

Yurtdışında 86 noktaya uçacak

190 noktaya uçuşun 114’ü Aeroflot tarafından gerçekleştirilecek. Diğer 76 noktaya uçuş ise Aeroflot’un yan kuruluşu Rossiya tarafından gerçekleştirilecek. Grup, toplamda Rusya Federasyonu içinde 104, yurt dışında ise 86 rota planladı.

Soçi’den Antalya ve İstanbul’a da uçacak

Aeroflot bu sezon Rusya’nın önemli bölgesel merkezlerinden uçuşlara da büyük önem verecek. Kış için Krasnoyarsk’tan 23, Yekaterinburg’dan 11 destinasyona uçuş programı açıklandı. Havayolu bu kış Soçi Adler Havalimanı’ndan Antalya, İstanbul, Erivan, Dubai ve Mısır’ın tatil yerlerine turist gönderecek.

Yeni tarifeli uçuşlar

Aeroflot önümüzdeki sezon yeni tarifeli uçuşların başlayacağını da bildirdi. Bunların arasında Moskova’dan Mauritius’a, ve Phuket’e uçuşlar da var. Ayrıca St. Petersburg’dan Mısır’ın tatil beldeleri Şarm El-Şeyh ve Hurgada’ya da uçuşlar gerçekleştirilecek. Kazan, Novosibirsk ve Yekaterinburg’dan Dubai’ye uçuşlar olacak.

Ayrıca yine Moskova’dan Abu Dabi, Hong Kong ve Havana’ya uçuşlar da tekrar başlayacak.

Kışın popüler rotalarına uçuş ağını genişletiyor

Bu kış Aeroflot, turistler arasında popüler olan uluslararası destinasyonlardaki programlarını genişletmeye özel önem verecek. 3 Mayıs’a kadar Moskova’dan Dubai’ye haftada 10, Bangkok’a 10, Phuket’e 17, Hurgada’ya 11, Şarm El-Şeyh’e 10, Male’ye 10, Colombo’ya 4 uçuş gerçekleştirecek. (Turizm Ajansı)

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Aeroflot sonbahar-kış sezonuyla ilgili uçuş programını açıkladı… Listede Antalya’da var

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir