Gündem

UTED’de üyeler yeniden ‘Aksaç’ dedi

Uçak Teknisyenleri Derneği (UTED) 31. Olağan Genel Kurulu sona erdi. Seçimli Olağan Genel Kurul'da UTED üyeleri bir kez daha Necdet Aksaç'ı başkanlık görevine getirdi.

Uçak Teknisyenleri Derneği (UTED) 31. Olağan Genel Kurulu sona erdi. Seçimli Olağan Genel Kurul’da UTED üyeleri bir kez daha Necdet Aksaç’ı başkanlık görevine getirdi.

Mevcut başkan Necdet Aksaç’ın listesine karşı “Değişim Zamanı” adlı grup da liste çıkardı. Üyeler tarafından yapılan oylama sonrası Aksaç’ın listesi 116 oyla yeniden yönetime seçilirken, muhalifler 46 oyda kaldı.

31. Seçimli Olağan Genel Kurul sonrası AirportHaber’e konuşan UTED Başkanı Necdet Aksaç, “Genç dinamik bir ekiple yola devam edeceğiz. Hem otorite hem de şirketlerle bir araya gelerek ortak platformlar oluşturarak meslektaşlarımız için önemli adımlar atacağız. Özellikle okullarla ilgili mevzuatların geliştirilmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Genel Kurul’un tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz. Ben ve ekip arkadaşlarım meslektaşlarımızın sektörde söz sahibi olması için elimizden geleni yapacağız. THY’de ve diğer özel sektör şirketlerinde çalışan herkesin sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

5 yıldır UTED Başkanlığı yapan Necdet Aksaç’ın yönetim listesi ise şu isimlerden oluşuyor:

YÖNETİM KURULU (ASİL)

NECDET AKSAÇ
KEMAL OGÜN EVCİL
HALİM SEFA İMERYÜZ
MUSTAFA BEŞEL
MUSTAFA KARACA
AYŞE KAYA
CELAL BATUR
GÜNAY ESEN
CEMİL TOSUNOĞLU
HALEF GEZİCİ
FATİH KÖSE

DENETİM KURULU

TURAN MUSTAFA YÜCEL
ORHAN GÜÇLÜ
MURAT ÖZGÜL

ONUR KURULU

HÜSEYİN OFLAZ
SERVET ULAŞAN
HÜSEYİN MANİ
GÜRKAN ÖZKAN
ZEKİ TÜRKER

Etiketler

İlgili Haberler

Bu da dikkatini çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı