Türkiye’de tatil için bunu yaptı; 2 günde 4 uçakla Türkiye’ye geldi!

featured

Sınırılar kapalı, uluslararası uçuşlar istisnalar hariç Rusya vatandaşlarına yasak olmasına rağmen, Türkiye tutkusu Ruslara inanması zor fedakarlıklar yaptırıyor. Geçen yıl Rusya’dan 7 milyondan fazla turist ağırlayan Türkiye sahilleri Rus turistleri hasretle beklerken, Ruslar da tüm zorluk ve imkansızlıklara rağmen Akdeniz’in sıcak sularına ulaşabilmek için uğraşıyor.

İçlerinden bazılarının öyküleri ise, yaşadıkları Türk şehirlerinde, kasabalarında “fahri hemşerilik beratı” hak edecek kadar etileyici.

Bunlardan biri İnga David Leonardovna…

10 yıl kadar önce Rusya’nın Perm şehrinden Türkiye’ye gelip, aşık olduğu Alanya’da eşiyle birlikte bir ev satın alan Leonardovna, başarılı bir kozmetolog.

İnternette araştırdığımız öyküsünden, Perm ile Alanya arasında iş ile tatil arasında ikili bir hayat yaşadığı sonucunu çıkardığımız İnga Leonardovna, bu yıl hemen herkesin pes edip “Türkiyesiz bir yaz” fikrine mecburen kendini alıştırmaya çalıştığı bir dönemde pes etmemiş.

Yandex.Zen sitesinde, Rusların “engelleri aşarak” Türkiye sahillerine ulaşma öykülerinin anlatıldığı bir yazıda, İnga David Leonardovna’nın iki günde dört uçak değiştirip Uralllar’daki Perm şehrinden Alanya Gazipaşa Havaalanı’na varış öyküsü dikkati çekiyor.

Leonardovna, iki güne sığan dört uçuşun biniş kartlarını alt alta koyaral Facebook sayfasında paylaşmış.

TürkRus

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türkiye’de tatil için bunu yaptı; 2 günde 4 uçakla Türkiye’ye geldi!