Türk Hava Yolları’nın José Mourinho’lu Yeni Reklam Filmi Yayında

featured

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları, resmi sponsoru olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi’nin 2024 Londra Finali’ne doğru çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Milli bayrak taşıyıcı havayolu, futbolun en saygın teknik direktörlerinden biri olan José Mourinho ile yeni bir reklam filmine imza attı.
Türk Hava Yolları’nın bu filminde eşsiz uçak içi hizmetlerini deneyimleyen José Mourinho, zorlu bir satranç müsabakasında galip geliyor.

Mourinho, Türk Hava Yolları’nın Business Class mutfağının sunduğu gurme lezzetleri tadarken aynı zamanda canlı olarak bir UEFA Şampiyonlar Ligi maçı izliyor.

Küresel markanın José Mourinho ile çektiği reklam filmiyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat: “Türk Hava Yolları olarak, UEFA Şampiyonlar Ligi gibi prestijli bir etkinliğin resmi sponsoru olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu kapsamda José Mourinho ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu iş birliği, markamızın küresel arenadaki gücünü ve spora olan bağlılığını pekiştiriyor.” dedi.

Yayınlanan reklam filmi ile ilgili açıklamalarda bulunan başarılı teknik direktör José Mourinho ise “Türk Hava Yolları, Avrupa’nın en iyi havayolu olduğunu her sene aldığı ödüller ile tescilliyor. Onlarla çalışmak benim için büyük bir onur. Bu iş birliği ile benim kazanma tutkumu ve Türk Hava Yolları’nın eşsiz hizmet anlayışını bir araya getiriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları, UEFA Şampiyonlar Ligi 2024 Londra Finali için Türkiye’nin kültürel ve sportif değerlerini dünya sahnesine taşıyor ve küresel bir marka olarak yerini sağlamlaştırıyor.

​Türk Hava Yolları’nın José Mourinho ile çektiği yeni reklam filmi “Satranç”ı izlemek için: https://youtu.be/o1T-FOLjPv4

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları’nın José Mourinho’lu Yeni Reklam Filmi Yayında