Türk Hava Yolları, Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması’nda Dört Ödüle Birden Layık Görüldü

featured

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları, Türkiye’nin önde gelen ekonomi dergilerinden Capital tarafından gerçekleştirilen ve en büyük 500 özel şirketin sıralandığı ‘’Capital500’’ araştırmasında dört farklı ödüle birden layık görüldü.

15 Mayıs günü İstanbul’da düzenlenen ödül törenine Türk Hava Yolları yöneticileri, Türkiye’nin önde gelen şirket yetkilileri ve medya mensupları katılım sağladı. Bayrak taşıyıcı, ‘’Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi’’ araştırmasında yüksek performansıyla ‘’ En Çok Kar Eden Şirket’’, ‘’Türkiye’nin En Büyük İkinci Şirketi’’, ‘’En Çok İhracat Yapan Şirket’’ ve ‘’ Ulaştırma Sektörü Birincisi’’ ödüllerini aldı. Ödül, Türk Hava Yolları ailesi adına Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi’ye takdim edildi.

Ödüle ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi; ‘’Yerde, gökte ve dünyanın dört bir yanında görev alan 85 bin kişiyi aşan Türk Hava Yolları ailemizin çabasıyla bugün dünyanın sayılı havayolu şirketlerinden birisi ve ülkemizin en değerli markasıyız. Dolayısıyla ben de bu gurur verici ödülleri tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Türk Hava Yolları olarak biliyoruz ki, hizmet süreçlerimizi ne kadar iyi geliştirirsek, çalışma arkadaşlarımızın motivasyonunu ne kadar artırırsak bayrağımızı da dünyanın dört bir yanında o kadar güçlü dalgalandırırız. Gökyüzündeki gurur yolculuğumuzda hedeflerimizi daha da geliştirmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Benzersiz hizmet kalitesi ve misafir deneyimini sürekli olarak yükseltme ilkesiyle kıtaları birbirine bağlayan Türk Hava Yolları, aldığı tüm bu ödüllerle başarısını tescilliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları, Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması’nda Dört Ödüle Birden Layık Görüldü