PegasusTürk Hava Yolları

Türk Hava Yolları ve Pegasus Elazığ’a ek sefer koydu

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından Türk Hava Yolları ve Pegasus ek sefer düzenleyecek. THY'nin seferleri 150 Lira sabit fiyatla satılacak..

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından havayolu şirketlerimiz de seferber oldu. Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları Elazığ’a ek sefer düzenleyecek. Türk Hava Yolları Ankara Esenboğa, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen’den seferler düzenlecek. Pegasus Hava Yolları ise Elazığ’a ek bir sefer düzenledi.

BİLET FİYATLARI 150 TL OLACAK

Türk Hava Yolları Elazığ için ek sefer düzenledi. Seferler 150 Lira sabit fiyatla düzenlenecek. Türk Hava Yolları’dan yapılan açıklamada, “Elazığ’da gerçekleşen depremden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun, başımız sağolsun. Elazığ’a 150 TL sabit fiyat uygulamasıyla ek seferler icra edeceğiz. Elazığ ve bölge halkının ihtiyaçlarını hızlı ve kapsamlı şekilde karşılayabilmek amacıyla; 300 kişilik bir uçağımız AFAD, Kızılay ekipleri ve ekipmanları ile birlikte saat 02:00’da Elazığ’a hareket edecektir. Halkın havayolu olarak her koşulda milletimizin yanındayız.” denildi.

ANKARA’DAN 2, SABİHA VE İGA’DAN 1 SEFER

Türk Hava Yolları yaptığı yeni açıklamada ise, “Ankara’dan Elazığ’a 2, Sabiha’ dan Elazığ’a 1, İstanbul Havalimanından Elazığ’a ve Malatya’ ya 1 ek sefer planlanladık” dedi.

PEGASUS EK SEFER KOYDU

Pegasus Hava Yolları da ek sefer koyarak bugün saat 10:00 EZS-SAW ve 12:10 SAW-EZS uçuş düzenleyecek. Pegasus’tan yapılan açıklamada, “Elazığ’da meydana gelen ve çevre illeri de etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralı ve evleri zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Deprem bölgesine yönelik talebi karşılamak amacıyla ilave sefer planlamaları yapılmaktadır. Web sitemiz ve mobil uygulamamızdan takip edebilirsiniz.” denildi

Başa dön tuşu