Türk Hava Yolları

THY’nin Çin seferleri ertelenecek mi? (THY’den açıklama)

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Çarşamba'dan ay sonuna kadar Çin'den gelen uçuşların durdurulmasına karar verildiğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından gözler THY'ye çevrildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Çarşamba’dan ay sonuna kadar Çin’den gelen uçuşların durdurulmasına karar verildiğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından gözler THY’ye çevrildi.

THY SEFERLERİ NE OLACAK?

Türk Hava Yolları 9 Şubat’a kadar Çin seferlerini durdurmuştu. Türkiye’nin Çin uçaklarının inişine izin vermemesinin ardından THY’nin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. Şirketin yeni bir açıklama yaparak Çin seferlerinin başlama tarihini ileri bir zamana ertelemesi bekleniyor.

THY’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Hava Haber’in haberinin hemen ardından THY’den açıklama geldi. THY’de yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Koronavirüsü kaynaklı durumu tüm ulusal ve uluslararası otoriteler ile temas halinde takip etmekteyiz. Bu doğrultuda; Pekin, Guangzhou, Şangay ve Xian şehirlerine düzenlediğimiz seferlerimizi Şubat ayı sonuna kadar durduruyoruz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.”

BAĞLANTILI HABER:   THY, haziranın 2. yarısında açık arayla Avrupa'nın en çok uçuş yapan firması oldu
Etiketler

İlgili Haberler

Bu da dikkatini çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı