Anadolu Jet

THY’nin ardından AnadoluJet de yeni kampanyasını açıkladı; Uçmayan Kalmasın

“Uçmayan Kalmasın” sloganıyla 11 yıldır Anadolu’yu birbirine güvenle ve uygun fiyatlarla bağlayan AnadoluJet, yeni kampanyasını duyurdu.

“Uçmayan Kalmasın” sloganıyla 11 yıldır Anadolu’yu birbirine güvenle ve uygun fiyatlarla bağlayan AnadoluJet, yeni kampanyasını duyurdu.

Kampanya kapsamında; tüm yurtiçi ve Kuzey KıbrısTürk Cumhuriyeti biletleri, vergi ve harçlar hariç %30 indirimli fiyatlarla AnadoluJet mobil uygulaması ve web sitesinde satışa sunuldu. 08 – 10 Kasım 2019 tarihleri arasındaAJKIS30 kodu ile indirimli fiyatlardan satın alınacak biletler, 18 Kasım – 26 Aralık 2019 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek.

2019 – 2020 eğitim ve öğretim döneminin ilk ara dönemini kapsayan kampanya, tatilini sevdikleriyle birlikte geçirmek isteyenlere de cazip bir fırsat sunuyor.

Ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com web sitesinden, Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

AnadoluJet; Anadolu’yu birbirine bağlamak, Anadolu’nun havayolu ulaşım ihtiyacını daha ekonomik bir yolla karşılamak ve geniş halk kitlelerini havayoluyla buluşturmak üzere 23 Nisan 2008’de Ankara merkezli olarak kurulmuş bir Türk Hava Yolları markasıdır.

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımlarla değer katan AnadoluJet, Uçmayan Kalmasın hedefiyle çıktığı havayolu ulaşımı yolculuğunda 5 uçaktan oluşan filosunu bugün 32 uçağa çıkararak 42 havalimanına ve 78 noktaya karşılıklı uçuş gerçekleştiren bir havayolu markası olarak Anadolu semalarında yolculuğuna devam etmektedir.

AnadoluJet, ücretsiz ikram ve uygun fiyatlı ilave bagaj hakkı servisleriyle; özel yolcu salonları, ekonomik araç kiralama olanakları ve kişiye özel havalimanı transferi ek hizmetleriyle daha konforlu ve ekonomik bir seyahat deneyimi yaşamanız için kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

Etiketler

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı